Przeglądaj produkty Starmix według kategorii:

Bestsellery Starmix

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Starmix. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Odkurzacz kompaktowy, z płynną kontrolą ssania. W wyposażeniu dysza szczelinowa, szczotka podłogowa.

Zobacz produkt

Odkurzacz warsztatowy Starmix to idealne narzędzie do usuwania zanieczyszczeń suchych i mokrych po dorbnych pracach remontowych czy budowlanych. Odkurzacz o mocy 1200W posiada zbiornik o pojemności 20l. Został zaopatrzony w gniazdo do podłączenia elektronarzędzia o maksymalnej mocy 2400W. W zestawie z różnymi końcówkami roboczymi.

Zobacz produkt

Odkurzacz przemysłowy SX016450 Starmix jest przeznaczony do pracy na sucho i na mokro. Sprawdzi się podczas oczyszczania miejsca pracy. Posiada automatyczne oczyszczanie filtrów, łagodny start, płynna regulację ssania, zabezpieczenie przed przepełnieniem płynem. Długość węża ssącego 5m. Klasa odpylania M.

Zobacz produkt

Polecane kategorie Starmix

Artykuły o narzędziach Starmix

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Starmix. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Starmix, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Starmix, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Nowości Starmix

Najnowsze narzędzia Starmix w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Starmix. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Odkurzacz AS 1232 PG+ to skuteczne urządzenie do sprzątania samochodu, ogrodu oraz usuwania trudnych zabrudzeń z rynien, studzienek itp. Odkurzacz przystosowany jest do pracy na sucho i mokro. 32-litrowy zbiornik. Silnik z systemem Bypass. Wyłącznik pływakowy. Zintegrowany system do zwijania przewodu zasilającego oraz uchwyty na wąż i akcesoria.

Zobacz produkt

Odkurzacz Starmix ISC ARDL-1650 EWS Compact to profesjonalny odkurzacz warsztatowy przystosowany do pracy na sucho i mokro. Znakomity odkurzacz do wymagających prac w przemyśle i budownictwie. Silnik o mocy 1600W wyposażony w system Bypass. 50-litrowy zbiornik. Filtracja pyłów klasy M. Autooczyszczanie filtra z użyciem impulsów elektromagnetycznych.

Zobacz produkt

Uniwersalny odkurzacz Starmix AS 1220 P jest przeznaczony do zbierania suchych i mokrych odpadów. Posiada zbiornik o pojemności 20l. Odkurzacz zapewnia szybkie i dokładne usuwanie zanieczyszczeń. W zestawie znajdują się dwie dysze ssące: uniwersalna i szczelinowa, wąż ssący, kolanko z tworzywa sztucznego i 2 przedłużki z tworzywa sztucznego.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia Starmix

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Starmix

Osprzęt Starmix cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.

Dom i ogród Starmix

Producent Starmix oprócz bogatej oferty elektronarzędzi ma również do zaproponowania narzędzia ogrodowe. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Wyróżnia je znakomita jakość a co za tym idzie długa żywotność. Przejrzyj ofertę dla domu i ogrodu.
18ofert od154.00PLN do3599.00PLN

Ilość w opakowaniu: 5 Rodzaj opakowania: opakowanie zbiorcze

171 PLN
W magazynie 7 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie
265 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie
154 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie

Moc: 1400 W Kategoria odpylania: L Praca bezworkowa: tak Praca na mokro: tak Pojemność zbiornika: 35 l

2 349 PLN
W magazynie 6 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Wysyłka gratis
Zamów telefonicznie

Rodzaj zasilania: ręczne Masa: 12 kg Szerokość robocza: 75 cm

1 478 PLN
Wysyłka powyżej 12 dni
Wysyłka gratis
Zamów telefonicznie

Moc: 1600 W Kategoria odpylania: M Siła ssania: 25900 Pa Praca bezworkowa: tak Praca na mokro: tak Pojemność zbiornika: 35 l Masa: 15,7 kg

2 399 PLN
Wysyłka powyżej 12 dni
Wysyłka gratis
Zamów telefonicznie

Moc: 3600 W Kategoria odpylania: bezklasowy Siła ssania: 20500 Pa Praca bezworkowa: tak Pojemność zbiornika: 78 l Masa: 26 kg

3 599 PLN
Wysyłka powyżej 12 dni
Wysyłka gratis
Zamów telefonicznie

Ilość w opakowaniu: 2

531 PLN
Wysyłka powyżej 12 dni
Zamów telefonicznie
Strona 1 z 2