1ofert od19759.95PLN do19759.95PLN
  • Napięcie zasilania: 400 V
  • Moc: 7500 W
  • Wydajność teoretyczna: 800 l/min
  • Ciśnienie maksymalne: 13 bar
  • Masa: 290 kg
19 759,95
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Sprężarki śrubowe dla profesjonalistów

Sprężarki śrubowe to urządzenia cenione przez specjalistów. Dzięki konstrukcji, w której sprężenie powietrza uzyskuje się dzięki zmniejszaniu przerwy pomiędzy śrubami, charakteryzują się łagodnym rozruchem i dość kompaktowymi wymiarami. Modele pracujące z dużą prędkością obrotową dodatkowo wyposażone są w tłumiki drgań.

Zakup sprężarki śrubowej nie jest małym wydatkiem, stąd warto poświęcić mu odpowiednią dawkę uwagi. Podstawową kwestią jest zgodność danej sprężarki z systemem dystrybucji sprężonego powietrza, który posiadamy lub zamierzamy stworzyć. Bez pełnej kompatybilności nie osiągniemy pełnej wydajności.

Jaką sprężarkę śrubową wybrać

Kolejną ważną kwestią jest jakość wykonania i bezawaryjna praca. Z tego powodu w sklepie narzedzia.pl oferujemy przede wszystkim sprężarki śrubowe polskiej marki Gudopol, które cieszą się zaufaniem i dobrymi opiniami klientów. Zastosowane w nich rozwiązania mają wpływ na dużą funkcjonalność oraz opłacalność. Oferowana przez producenta 5-letnia gwarancja pozwala użytkować urządzenie przez dłuższy okres bez obaw o usterki.

Warto zwrócić także uwagę na dodatkowe osprzętowanie sprężarki śrubowej. Proponowane przez Gudepol modele mają sterowanie elektroniczne, system wyłapuje także nieprawidłowości i informuje o usterkach.