Dane techniczne:

  • Moc: 2800 W
  • Masa: 30 kg
  • Max średnica: 45 mm
  • Silnik bezszczotkowy: nie

Rozdrabniacz do gałęzi Hecht przeznaczony jest do rozdrabiania gałęzi i innych odpadów drewnianych. W wyposażeniu standardowym znajduje się 60 litrowy plastikowy kosz na rozdrabniany materiał. Rozdrabniacz wyposażony jest w bieg wsteczny.

Dane techniczne:

  • Silnik: elektryczny
  • Moc: 2800W
  • System cięcia: wałek zębaty
  • Maksymalna średnica rozdrabnianego materiału: 45mm
  • Masa: 30kg
  • Pojemność zbiornika: 60l

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Rozdrabniacz do gałęzi Hecht 6280 XL

szczerze nie polecam ze względu na serwis. Produkt uległ awarii na gwarancji. W serwisie stwierdzili, że padła przekładnia i jest to z mojej winy, bo ponoć płyta dociskowa była za daleko oddalona od wałka podczas pracy. Proszę mi wierzyć, że naprawdę uważałem na prawidłowe ustawienie ponieważ większa odległość niż zalecana w instrukcji to jest 0-0,5 mm powoduje, że gałęzie nie są rozdrabniane. Niestety fachowcy z serwisu wiedzą lepiej i swoją skargę mogę skierować do tzw, składu desek
Ocena łączna: 2,4
Cena a jakość: (2,0)
Trwałość: (1,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Bardzo dobry sprzęt. Miałem wcześniej rozdrabniacz marki STIGA i powiem wam że HECHT to dużo lepszy wybór. Na duży plus, zasługuje szybki i sprawny serwis. Zostawiasz dane na stronie producenta, oddzwaniają, zamawiają kuriera, po naprawie odsyłają ( ja za przesyłki w obie strony nic nie płaciłem). Więc reklamacja szybko i sprawnie. Jedyne co musiałem zrobić to poświęcić 5 min na wypełnienie formularza zgłoszenia reklamacji. Dla mnie bomba. Polecam innym
Takiego urządzenia szukałem. Mocne, trwałe, ładnie wygląda i nie męczy słuchu. Gałęzie mieli jakby były z papieru. Jak dla mnie szok, że za tak małe pieniądze można kupić tak rewelacyjny sprzęt. Tym urządzeniem zmieliłem chyba TIR-a gałęzi. Obawiałem się, że będzie za słabe do mojego sadu, bo mam dość sporych rozmiarów, ale urządzenie sprawuję się na piątkę z plusem. Polecam każdemu.
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Bardzo porządne narzędzie do pracy, wreszcie nie muszę się zastanawiać co mam zrobić z kolejną stertą gałęzi. Urządzenie ma dużą moc i daje sobie radę też z grubszymi gałęziami, bardzo pomocne jest też to, że "samo wciaga gałęzie", kawałki są pocięte na średnio-drobno, spokojnie nadają się pod drzewa.
Bardzo udana silna konstrukcja.Mocny silnik i trzeba naprawdę grubej gałęzi by go zatrzymać,ale wtedy włączamy rewers ,wyjmujemy za grubą gałąź i dalej pracuje.W ciągu paru godzin uporał się z dużą pryzmą gałęzi po wiosennym skracaniu gałązek w sadzie.
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Instrukcje i schematy

Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu wraz z kartą gwarancyjną.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane