Piła stołowa Zipper ZI-FKS315
Piła stołowa Zipper ZI-FKS315
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
  • Marka Zipper
  • Maks. wysokość cięcia [mm] 73
  • Masa [kg] 65
  • Moc [W] 2000
  • Prędkość obrotowa [rpm] 2800
  • Rodzaj zasilania elektryczne
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Średnica piły [mm] 315
  • Kod produktu RR138510
  • Kod EAN 9120039238371
  • Kod producenta ZI-FKS315
  • Dane producenta/dostawcy ZIPPER MASCHINEN
    Gewerbepark 8, 4707, Schlüßlberg
    Austria
    www.zipper-maschinen.at
Wysoka wydajność
Największym atutem tego urządzenia jest wysoka wydajność cięcia. A to nie byłoby możliwe, gdyby nie zastosowanie silnika 2000 W. To jednostka, która pozwala na obróbkę nawet twardych elementów drewnianych, m.in. dębowych czy bukowych. Pilarka stołowa Zipper została wyposażona w tarczę o średnicy 315 mm. Maksymalna wysokość cięcia pod kątem 90° w tym modelu wynosi 73 mm.
Precyzja działania
Łatwość obsługi i transportu
Charakterystyka produktu:
  • Silnik o mocy 2,0 kW – precyzyjne cięcie twardych elementów
  • Tarcza o średnicy 315mm – możliwość obróbki większych kawałków drewna
  • Aluminiowy blat – trwałość i większa wygoda pracy
  • Stół przesuwny – łatwość cięcia elementów o różnych kształtach
  • Wyposażenie w koła – wygodny transport w wybrane miejsce
  • Możliwość podłączenia odciągu – wyższy komfort i wygoda pracy
Dane techniczne:
  • Zasilanie: 230V/50Hz
  • Moc silnika: 2,0kW
  • Obroty: 2800 obr./min
  • Stół piły: 800x350mm
  • Stół przesuwny: 1000x300mm
  • Przesuw: 600mm
  • Tarcza piły: 315x30x3x2mm
  • Przyłącze odciągu: 35 i 100mm
  • Maks. wysokość cięcia 90°: 73mm
  • Maks. wysokość cięcia 45°: 49mm
  • Klasa ochrony: I
  • Poziom ciśnienia akustycznego: 96,2dB(A)
  • Poziom mocy akustycznej: 103dB(A)
  • Wymiary: 1000x650x850mm
  • Wymiary opakowania: 1120x740x420mm
  • Masa netto/brutto: 65,5/70kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Tarcza tnąca 315x30mm