1ofert od103.49PLN do103.49PLN
103,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
  • 1
Strona 1 z 1

Odstraszacze ptaków i zwierząt

Uprawy w ogrodach i spiżarniach są niezwykle atrakcyjne dla wielu zwierząt i ptaków. Nieproszeni goście często zjawiają się na posesjach i niszczą ciężką pracę właścicieli nieruchomości. Możesz zaradzić wizytom intruzów, stosując nowoczesne odstraszacze na zwierzęta i ptaki. Urządzenia szybko i skutecznie poradzą sobie z wieloma szkodnikami. Na narzedzia.pl przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę produktów odznaczających się wysoką skutecznością działania. Sprawdź koniecznie nasz cały asortyment!

Odstraszacze na zwierzęta i ptaki

Chyba nie ma osoby, która nie lubi śpiewu ptaków o poranku. Piękne dźwięki umilają nam dni i pozwalają się odprężyć. Jednak ptaki mogą być także szkodnikami, które niszczą uprawy. Zwierzęta odżywiają się nasionami, pędami i pączkami roślin oraz zjadają owoce z drzew. Tym samym mogą być przyczyną spustoszenia w ogrodzie i sadzie. Istnieją jednak skuteczne sposoby, które pozwalają pozbyć się niechcianych gości z posesji. Odstraszacze emitujące specjalne, niesłyszalne dla człowieka dźwięki skutecznie odstraszą ptaki i zabezpieczą Twoje plony. W tym dziale znajdziesz odstraszacze na zwierzęta i ptaki, które pozwolą Ci cieszyć się zbiorami Twojej ciężkiej pracy bez obawy o szkodliwe działanie zwierząt.

Odstraszacze na zwierzęta i ptaki emitują dźwięki 15 -50 kHz. Jedno urządzenie działa w zasięgu kilkunastu metrów. Ich montaż jest niezwykle prosty. Odstraszacze skutecznie działają na myszy, szczury, kuny, wiewiórki, sarny i wiele innych zwierząt przebywających na powierzchni. Modele wyposażone w detektor ruchu reagują na ciepło ciała zbliżających się intruzów i uruchamiają emisję nieprzyjemnych dla nich dźwięków. Odstraszacze na zwierzęta i ptaki najczęściej zasilane są bateriami.

Wybierając odpowiedni odstraszacz na zwierzęta i ptaki, zwróć uwagę na jego przeznaczenie. Część modeli pozwala odstraszyć zwierzęta żyjące na powierzchni, ale dostępne są także produkty przeznaczone dla zwierząt kopiących tunele jak np. krety.

Skuteczne odstraszacze na zwierzęta i ptaki

Ogródki stanowią wabik dla wielu zwierząt, zarówno większych, jak i tych mniejszych, żyjących pod ziemią. Jeśli mieszkasz blisko łąk i lasów, to częściej możesz się spodziewać wizyt osobników takich jak lisy, kuny czy sarny. Na osiedlu domków jednorodzinnych szczególnie często grasują koty, myszy, szczury czy psy. Na narzedzia.pl z pewnością znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, które skutecznie pozwoli Ci odstraszyć niechcianych gości w ogrodzie.