Dane techniczne:

  • Moc: 1600 W
  • Prędkość obrotowa: 500 rpm
  • Regulacja obrotów: tak
  • Ilość biegów: 2
  • Funkcja DUO: nie

Gwarancja

Collomix Ruhr-und Mischgeräte GmbH Gaimersheim, Niemcy to firma specjalizująca się w dziedzinie technologii mieszania ponad 30 lat, prezentuje swoją nową generację elektrycznych mikserów strony dla budownictwa - z serii CX.

Marka ta podkreśla kompetencje firmy jako dostawcy innowacyjnych technologii mieszania. W rozwoju tej serii całkowicie nowych maszyn, w szczególności nacisk położony na zwiększenie wydajności maszyny, jak również poprawę ich właściwości ergonomiczne dla wygody użytkownika.

Całość projektu jest zdominowany przez motto: "Użyj mniejszej siły fizycznej, ale lepsze wykorzystanie maszyny życie." Tytuł "PowerMix Technologia" zawiera optymalny stosunek między silną silników napędowych w połączeniu z większą prędkością obrotową i odpowiednie wiosło dla każdego indywidualnego przypadku.

Oznacza to szybsze i bardziej dokładne wymieszanie, a jednocześnie korzystanie z mniejszej siły fizycznej. To, co liczy się na placu budowy.

Nawet rozrusznik modelu CX 10, jako mixer z silnikiem 1000 W oferuje sporo mocy. CX 20 (1000 W), CX 40 (1200 W) i CX 60 (1600 W) przy wysokich rezerwach mocy przekonuje, że nawet przy bardzo lepkich materiałach i długim czasie pracy, stałe, szybkie i dobre wyniki są możliwe.


Wszystkie Collomix CX 60 są wyposażone w elektroniczną kontrolę prędkości, która zapobiega rozbryzgiwaniu mieszanego materiału.
Mieszarka CX 60 to atrakcyjny design połączony ze ergonomią.

Odpowiednie wyprofilowane rękojeści oraz umiejscowienie przycisków mieszarki Collomix CX 60, pozwala na płynną pracę w pozycji wyprostowanej.

Collomix planuje dalsze rozszerzenie doskonałej reputacji, które już korzystają z jego produktów wśród profesjonalnych przetwórców.

Są to przede wszystkim ludzie, którzy przyczynili się do tego rozwoju w połączeniu z ich doświadczeniem i sugestiami. Collomix serii CX 60 określa nowe klasy elektronarzędzi do zastosowań specjalnych.Mieszarka CX 60 Compakt firmy Collomix to bardzo praktyczny i niezawodny sprzęt dla profesjonalistów. Mieszarka CX 60 jest stosunkowo lekką, sterowaną elektronicznie maszyną, z jednostopniową przekładnią używaną do mieszania mas poj ok 30 l.

Charakterystyka

Urządzenie wysokiej klasy przeznaczone do pracy pod dużym obciążeniem oraz do spełniających profesjonalne wymagania zastosowań
Cechuje go 2-biegowa jednostka przekładni co przekłada się na wysoką moc narzędzia, nawet przy użytkowaniu ciągłym
Mistrz pośród narzędzi profesjonalnych

Dane techniczne:

Moc nominalna 1600 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia 0-350 / 0-500 min-1
Elektroniczna regulacja prędkości
Mocowanie mieszadeł M14
Max. ilość mieszanej substancji 90 L

Ten produkt oglądasz
Einhell
Stanley
Graphite
Collomix
Mieszarka Einhell TE-MX 1600-2 CE Mieszarka Stanley FME190 Mieszarka Graphite 58G788 Mieszadło - mieszarka dwubiegowa Collomix CX 60 PREMIUM

Mieszarka Einhell TE-MX 1600-2 CE

Mieszarka Stanley FME190

Mieszarka Graphite 58G788

Mieszadło - mieszarka dwubiegowa Collomix CX 60 PREMIUM

411 PLN 472 PLN 479 PLN
Opinie klientów:
4,9
5,0
4,5
Moc: 1600 W 1600 W 1600 W 1600 W
Prędkość obrotowa: 750 rpm 750 rpm 600 rpm 500 rpm
Regulacja obrotów: tak tak tak tak
Ilość biegów: 2 2 2 2
Funkcja DUO: nie nie tak nie
Opinie Klientów - Mieszadło - mieszarka dwubiegowa Collomix CX 60 PREMIUM
Andrzej Błachowiak

Mieszadła powinny być wyk. ze stali odpornej na ścieranie

Czy ta opinia jest pomocna?
Ocena łączna: 4,5
Komfort pracy: (5,0)
Bezpieczeństwo pracy: (5,0)
Trwałość narzędzia: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (3,0)
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją, bez konieczności rejestracji. Gwarancja obejmuje wady fizyczne tkwiące w urządzeniu tj. materiałowe lub montażowe.

Artykuły
  • Mieszarka Collomix CX 10 Compakt

    Collomix Ruhr-und Mischgeräte GmbH Gaimersheim, Niemcy to firma specjalizująca się w dziedzinie technologii mieszania ponad 30 lat, prezentuje swoją nową generację elektrycznych mikserów strony dla budownictwa - z serii CX. Czytaj cały artykuł

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy