Przeglądaj produkty Collomix według kategorii:

Bestsellery Collomix

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Collomix. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Mieszarka Collomix posiada szczotki węglowe, centralne umieszczenie silnika, stalowe rękojeści. Obudowa o konstrukcji dwuściennej, zębatki z hartowanej stali, mieszadło WK 120.

Zobacz produkt

Mieszarka ręczna 1010 W Collomix Xo 1 HF z WK 120 HF posiada szerokie szczotki węglowe, spasowaną przekładnię, centralne umieszczenie silnika. Zęby ze stali hartowanej, dwuścienna konstrukcja obudowy silnika.

Zobacz produkt
Ocena:

Mieszarka Collomix XO 4HF sprawdzi się podczas mieszania substancji o średniej i wysokiej lepkości. Dedykowana do pracy ciągłej. To produkt z nowej serii XO. Unowocześniony w stosunku do modelu z serii CX. Zaopatrzona w szczotki węglowe, które pozwalają na pracę przez ok. 150 godzin. Posiada wentylator chłodzący silnik, hartowane zębatki oraz 2-biegową przekładnię.

Zobacz produkt

Polecane kategorie Collomix

Artykuły o narzędziach Collomix

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Collomix. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Collomix, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Collomix, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Nowości Collomix

Najnowsze narzędzia Collomix w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Collomix. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Mieszarka akumulatorowa Collomix. Lekkie, wygodne i bardzo profesjonalne urządzenie do zastosowań w miejscach o ograniczonym dostępie do sieci elektrycznej. W zestawie z mieszadłem WK 120 HF, 2 akumulatorami 18V 5.2Ah i ładowarką. Do mieszania materiałów o maksymalnej objętości 40 litrów.

Zobacz produkt

Akumulatorowa mieszarka Collomix to profesjonalne narzędzie do mieszania ciężkich i plastycznych zapraw o maksymalnej objętości 40 litrów. W zestawie z urządzeniem znajduje się akumulator 18V 5.2Ah, ładowarka, 2 mieszadła oraz adapter do odsysania pyłu. Płynna regulacja obrotów na spuście. Mocowanie mieszadła za pomocą szybkozłączka Hexafix.

Zobacz produkt

Jednobiegowa mieszarka ręczna Collomix Xo 1 HF z silnikiem o mocy 1010W. 2 mieszadła w zestawie. Regulacja prędkości za pomocą włącznika umiejscowionego w rękojeści. Do mieszania klejów i zapraw przy 40-litrowym, jednorazowym zasypie.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Collomix

Osprzęt Collomix cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.

Wątki na forum Collomix

18ofert od56.00PLN do2699.00PLN

System mocowania: gwint M14 Średnica: 120 mm

101 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00

System mocowania: gwint M14 Średnica: 135 mm Długość: 590 mm

115 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00

System mocowania: gwint M14 Średnica: 120 mm Długość: 590 mm

103 PLN
Wysyłka w ciągu 3-5 dni roboczych

System mocowania: HEXAFIX Średnica: 120 mm

99 PLN
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych
56 PLN
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych

System mocowania: HEXAFIX Średnica: 140 mm

103 PLN
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych
449 PLN
Wysyłka w ciągu 5-7 dni roboczych
Strona 1 z 2