Dane techniczne:

 • Moc: 1400 W
 • Prędkość obrotowa: 500 rpm
 • Regulacja obrotów: tak
 • Ilość biegów: 2
 • Funkcja DUO: nie
 • Maks. masa mieszanej substancji: 100 kg

Gwarancja

Mieszarka CX 44 Duo

Model CX 44 Duo jest to profesjonalna, kompaktowa mieszarka firmy Collomix. Przystosowana została do ciężkiej pracy, nawet z najgęstszymi substancjami o objętości do 40-90 litrów. Okaże się niezastąpiona podczas mieszania dużych ilości materiałów gęstych i lepkich. Mieszarka CX 44 Duo jest wyposażone w dwa mieszadła obracające się w przeciwnych kierunkach. Dzięki możliwości zmiany kierunku obracania mieszadeł, ciężkie materiały są dokładnie wymieszane, a materiały płynne nie rozpryskują się. Sprzęt jest idealny do mieszania tynków, betonu, mas cementowych, szpachlowych i izolujących oraz żywic epoksydowych. Polecany również do mas trudno mieszających się oraz materiałów szybkowiążących. Zaleca się montaż mieszadła 210 mm. Mieszarka Collomix wyposażona została w obręcz ochronną ułatwiającą odkładanie i ponowne użycie narzędzia oraz oburęczny uchwyt zamknięty, przystosowana do pracy z dwoma mieszadłami instalowanymi za pomocą uchwytu szybkomocującego. Sprzęt wyposażony została w szybkomocujący uchwyt HEXAFIX dla prostej i łatwej wymiany mieszadeł. W zestawie znajduje się komplet mieszadeł. Mieszarka CX 44 Duo ma moc znamionową 1400 W. Posiada 2 biegi z elektroniczną, płynną regulacją obrotów. Osiąga maksymalną prędkości obrotową 350 obr./min. na biegu pierwszym oraz 500 obr./min. na drugim. Maksymalny moment obrotowy przy niskiej liczbie obrotów na pierwszym biegu jest idealny do mieszania ciężkich i lepkich materiałów. Wysoka liczba obrotów na drugim biegu jest odpowiednia do mieszanek płynnych. Mocny silnik, trwała i niezawodna konstrukcja układu przeniesienia napędu oraz aluminiowa obudowa przekładni gwarantują wydajną i niezawodną pracę oraz wieloletnią trwałość mieszarki. Ergonomiczna budowa umożliwia komfortową pracę i pozwala na mieszanie w pozycji wyprostowanej. Oznacza to znacznie mniejsze obciążenie dla kręgosłupa, co jest szczególnie odczuwalne w przypadku mieszania dużych ilości ciężkich materiałów. Konstrukcja mieszarki Collomix jest bardzo solidna. Stalowa rama gwarantuje optymalny czas eksploatacji. Specjalne nakładki chronią wyłącznik przed ewentualnym zabrudzeniem farbą, klejem bądź inną substancją. Pozwala to uniknąć wymuszonych przerw w pracy, oszczędzając czas i energię. Dodatkowo stabilne gumowe nakładki na krawędziach uchwytu skutecznie chronią maszynę przed uszkodzeniami, tłumią drgania i wibracje, umożliwiając także bezpieczne oparcie mieszarki o ścianę. Użytkownik ma więc do dyspozycji urządzenie, które w pełni przystosowane jest do pracy w niezwykle trudnych warunkach placu budowy. Podsumowując, mieszarka CX 44 Duo Collomix jest to urządzenie miksująco-mieszające do wszelkiego rodzaju zapraw murarskich, zbrojących, tynkarskich, klejących, gipsowych, szpachlarskich, do fug i wszelkiego rodzaju substancji. Mieszarka ma bardzo dużą wydajność i gwarantuje idealnie wymieszaną zaprawę. Jest wytrzymała i mocna, uniwersalna i komfortowa w prowadzeniu.

Mieszarka CX 44 Duo wyposażona jest w dwa mieszadła obracające się w przeciwnych kierunkach, co zwiększa efekt pracy. Atutem urządzenia jest możliwość zmiany kierunku obracania się mieszadeł, dzięki czemu płynne substancje nie rozpryskują się, a gęste łatwiej się mieszają. Mieszarka przeznaczona jest do przygotowywania jednolitych mas szpachtlowych, tynku, betonu, farb i innych. Płynna regulacja prędkości pozwala dostosować szybkość urządzenia do gęstości substancji z jaką pracujemy. Ergonomiczne kształty zapewniają komfort pracy z urządzeniem. 

Charakterystyka

 • Mieszarka jest wyposażona w dwa mieszadła obracające sie w przeciwnych kierunkach.
 • Dzięki możliwości zmiany kierunku obracania mieszadeł, ciężkie materiały są dokładnie wymieszane, a materiały płynne nie rozpryskują się.
 • Mieszarka CX 44 Duo jest idealna do mieszania tynków, betonu, mas cementowych, szpachlowych i izolujacych oraz żywic epoksydowych.
 • Urządzenie polecamy również do mas trudno mieszajacych się oraz materiałów szybkowiążących.

Dane techniczne:

 • Moc nominalna: 1400 W
 • Prędkość obrotowa: 0-350 / 0-500 min-1
 • Płynna regulacja prędkości
 • Uchwyt szybkomocujący: HEXAFIX
 • Max. ilość mieszanej substancji: 90 l

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Mieszadło - mieszarka dwubiegowa Collomix CX 44 Duo

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją, bez konieczności rejestracji. Gwarancja obejmuje wady fizyczne tkwiące w urządzeniu tj. materiałowe lub montażowe.

Artykuły
 • Nowe mieszarki Collomix serii Xo

  Firma Collomix zaprezentowała nową generację mieszarek ręcznych pod barwami serii Xo, która zastąpi znane i cenione mieszarki ręczne CX. Wielomiesięczne planowania i przygotowania pozwoliły na wykonanie urządzeń dopracowanych w najdrobniejszych... Czytaj cały artykuł

 • Mieszarka Collomix CX 10 Compakt

  Collomix Ruhr-und Mischgeräte GmbH Gaimersheim, Niemcy to firma specjalizująca się w dziedzinie technologii mieszania ponad 30 lat, prezentuje swoją nową generację elektrycznych mikserów strony dla budownictwa - z serii CX. Czytaj cały artykuł

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane