Lamelki i łączniki

Zastosowane filtry (0)

4 ofert od 8.38 zł do 38.94 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Kołki połączeniowe Wolfcraft WF2908000 Wolfcraft

Kołki połączeniowe Wolfcraft WF2908000

 • Typ łącznika: KOŁKI
 • Wykonanie: buk
 • Rozmiar: D 8x40
 • Ilość w opakowaniu: 40
8,99 zł Dostawa gratis Wysyłamy 8-11 dni
Sprzedaż od 3szt.
Zestaw do połączeń kołkowych Wolfcraft WF2917000 Wolfcraft

Zestaw do połączeń kołkowych Wolfcraft WF2917000

38,94 zł Dostawa gratis Dostępne 5 szt. Wysyłamy w poniedziałek
Kołki połączeniowe Wolfcraft WF2906000 Wolfcraft

Kołki połączeniowe Wolfcraft WF2906000

 • Typ łącznika: KOŁKI
 • Wykonanie: buk
 • Rozmiar: D 6x30
 • Ilość w opakowaniu: 50
8,38 zł Dostawa gratis Wysyłamy 8-11 dni
Sprzedaż od 2szt.
Kołki połączeniowe Wolfcraft WF2907000 Wolfcraft

Kołki połączeniowe Wolfcraft WF2907000

 • Typ łącznika: KOŁKI
 • Wykonanie: dąb
 • Rozmiar: D 8x40
 • Ilość w opakowaniu: 150
20,95 zł Dostawa gratis Wysyłamy 8-11 dni
1

Lamelki i łączniki

Jesteś zapalonym miłośnikiem majsterkowania albo zawodowo zajmujesz się stolarką? Własnoręcznie wykonane meble stoją we wszystkich pomieszczeniach Twojego domu? Jeśli tak, to z pewnością używałeś lamelek i łączników. Te niewielkie akcesoria pozwalają bowiem trwale łączyć elementy drewniane i drewnopochodne takie jak sklejki, płyty stolarskie, wiórowe czy MDF. W tym dziale znajdziesz bogaty asortyment wykonanych z wysokiej jakości materiałów lamelek i łączników. Różnorodność produktów oferowanych w naszym sklepie z pewnością pomoże Ci znaleźć optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Lamelki oraz łączniki do drewna, sklejek płyt MDF i nie tylko

Lamelki to akcesoria o niewielkich wymiarach, jednak bardzo przydatne w stolarniach, zakładach meblowych czy przydomowych garażach miłośników majsterkowania. Wykonane ze sprasowanego drewna bukowego lub tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, odznaczają się niezwykłą wytrzymałością. Są łatwe w montażu, dlatego z ich mocowaniem poradzą sobie także amatorzy dopiero rozpoczynający przygodę z majsterkowaniem.

Specjalne wytłoczenia wzmacniające lamelki zwiększają powierzchnię klejową, która gwarantuje mocne połączenie elementów. Okrągłe krawędzie umożliwiają łatwe, wygodne i precyzyjne umieszczanie łączników w gnieździe. Wśród lamelek znajdziesz modele wbijane, wczepiane, wsuwane, zatrzaskowe i samozaciskające.

Jakie lamelki i łączniki wybrać?

Lamelki i łączniki powinny być dopasowane do grubości łączonego materiału. Jeśli chcesz połączyć elementy o grubości od 8 do 12 mm, wybierz lamelki typu 0. Do powierzchni o średniej grubości od 13 do 18 mm przydadzą się produkty typu 10. Łączenie elementów grubszych (od 19 do 25 mm) wymaga zastosowania lamelek typu 20, które zapewnią ich skuteczne i trwałe złączenie.

Kołki połączeniowe dla stabilności konstrukcji

W naszym asortymencie poza lamelkami znajdziesz także kołki połączeniowe i inne złączniki. Kołki wykorzystasz podczas składania mebli lub gdy chcesz przedłużyć blat stołu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na pęknięcia. Połączone kołkami elementy podczas działania na nie obciążeń nie poruszają się.

Łączenie możesz w każdym momencie zdemontować bez niszczenia powierzchni. Dostępne są kołki połączeniowe walcowe i stożkowe. Możesz je wykorzystywać jako elementy złączające lub stabilizujące położenie powierzchni względem siebie. W naszej ofercie znajdziesz wykonane z wysokiej jakości materiałów kołki o różnych rozmiarach, średnicach i kształtach. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!