Klucz udarowy Hikoki MULTI VOLT 36V WR36DEWRZ 2x2.5Ah
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 2 533,80
-10% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 014,99
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Hikoki
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Częstotliwość udarów [1/min] 2200, 2600, 3000, 3400
  • Liczba akumulatorów 2
  • Linia produktowa MULTI VOLT 36V
  • Maks. moment obrotowy [Nm] 770
  • Masa [kg] 2.6
  • Napięcie akumulatora [V] 36
  • Opakowanie walizka systemowa
  • Pojemność akumulatora [Ah] 2.5
  • Prędkość obrotowa [rpm] 1500, 1800, 2100, 2400
  • Regulacja momentu obrotowego tak
  • Silnik bezszczotkowy tak
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Uchwyt roboczy [in] 1/2
  • Kod produktu RR114224
  • Kod EAN 4966376336791
  • Kod producenta WR36DEWRZ
  • Dane producenta/dostawcy KOKI POLAND SP. Z O.O.
    Gdańska 28, 73-110, Stargard
    Polska
    PL-Sprzedaz@koki.eu
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Żywotny silnik bezszczotkowy zwiększa bezawaryjność modelu
  • Możliwość regulacji prędkości obrotowej i momentu obrotowego
  • Funkcja AUTO chroni gwint śruby przed przekręceniem
  • Odporna na wodę i pył obudowa chroni silnik
  • Oświetlenie LED sprawia, że operator może pracować w ciemnych miejscach
  • Niska waga pozwala pracować dłużej bez zmęczenia
Dane techniczne:
  • Napięcie akumulatora: 36V
  • Prędkość obrotowa: 0-1500-1800-2100-2400/min
  • Liczba udarów: 0-2200-2600-3000-3400/min
  • Max moment obrotowy: 1050Nm
  • Śruba: M10-M24
  • Śruba o wysokiej wytrzymałości: M10-M20
  • Uchwyt roboczy: 12,7mm (1/2")
  • Długość całkowita: 169mm