Klucz udarowy Hikoki MULTI VOLT 36V WR36DBWRZ 2x2.5Ah
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 2 607,60
-10% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 067,99
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Hikoki
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Częstotliwość udarów [1/min] 2800
  • Liczba akumulatorów 2
  • Linia produktowa MULTI VOLT 36V
  • Maks. moment obrotowy [Nm] 1050
  • Masa [kg] 3.7
  • Napięcie akumulatora [V] 36
  • Opakowanie walizka systemowa
  • Pojemność akumulatora [Ah] 2.5
  • Prędkość obrotowa [rpm] 1500
  • Regulacja momentu obrotowego nie
  • Silnik bezszczotkowy tak
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Uchwyt roboczy [in] 1/2
  • Kod produktu RR80478
  • Kod EAN 4966376323814
  • Kod producenta WR36DBWRZ
  • Dane producenta/dostawcy KOKI POLAND SP. Z O.O.
    Gdańska 28, 73-110, Stargard
    Polska
    PL-Sprzedaz@koki.eu
Zobacz również
Akumulatorowy klucz udarowy Hitachi WR36DB WR to bardzo mocne elektronarzędzie o mocy 1050Nm wyposażone w bezszczotkowy silnik. Klucz naleyż do serii narzędzi zasilanych akumulatorem MultiVolt, który może pracować w dwóch klasach napięcia 36V (tylko narzędzia Multivolt) i 18V. Narzędzie przeznaczone jest do dokręcania i odkręcania wszystkich rodzajów śrub i nakrętek stosowanych do zabezpieczania elementów konstrukcyjnych. Akumulatorowy klucz udarowy HiKOKI jest rekomendowany profesjonalistom do ciężkich i skomplikowanych prac montażowych i warsztatowych.
Charakterystyka produktu:
  • Mniejsza awaryjność dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego
  • Znakomite parametry pracy przez cały cykl rozładowywania akumulatora
  • Do 10% szybsza praca w porównaniu z elektronarzędziami o klasie napięcia 18V
  • Technologia Multi Volt zapewnia ciągłą i bezawaryjną pracę
  • Poręczna i kompaktowa obudowa o klasie odporności na wilgoć i pył IP56
  • Selektywny, 4-stopniowy wybór trybów pracy
  • Metalowy uchwyt do mocowania na pasku lub poręczy rusztowania
  • Zintegrowana dioda LED do oświetlania miejsca pracy
  • Akumulator BSL36A18 może pracować z narzędziami z serii MultiVolt 36V i z narzędziami w klasie napięcia 18V
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 36V
  • Pojemność akumulatora: 2.5Ah
  • Typ ogniw: Li-Ion
  • Maksymalny moment obrotowy: 1050Nm
  • Śruba: M12-M30
  • Śruba o wysokiej wytrzymałości: M10-M24
  • Prędkość obrotowa: 0-1500obr./min
  • Częstotliwość udaru: 0-2900ud./min
  • Długość całkowita: 221mm
  • Uchwyt roboczy: kwadrat 1/2" (12,7mm)