Klucz udarowy Hikoki WR36DA WRZ 2x2,5Ah HIT-SYSTEM HSC3
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 2 644,50
-11% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 096,99
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Hikoki
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Częstotliwość udarów [1/min] 2900
  • Liczba akumulatorów 2
  • Linia produktowa MULTI VOLT 36V
  • Maks. moment obrotowy [Nm] 1100
  • Masa [kg] 3.7
  • Napięcie akumulatora [V] 36
  • Opakowanie walizka systemowa
  • Pojemność akumulatora [Ah] 2.5
  • Prędkość obrotowa [rpm] 1500
  • Silnik bezszczotkowy tak
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Uchwyt roboczy [in] 3/4
  • Kod produktu RR80148
  • Kod EAN 4966376323623
  • Kod producenta WR36DAWRZ
  • Dane producenta/dostawcy KOKI POLAND SP. Z O.O.
    Gdańska 28, 73-110, Stargard
    Polska
    PL-Sprzedaz@koki.eu
Zobacz również
Akumulatorowy klucz udarowy WR36DAWRZ HiKOKI to mocne narzędzie z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego gwarantującym długotrwałą i wydajną pracę akumulatora. Narzędzie przeznaczone jest do dokręcania i odkręcania śrub, nakrętek i innych połączeń gwintowych o szerokim zakresie rozmiarów nominalnych. Klucz zasilany jest za pomocą wielonapięciowego akumulatora Multi Volt, który przystosowany jest do zasilania zarówno narzędzi akumulatorowych o napięciu 36V, jak i 18V. Doskonałe elektronarzędzie bezprzewodowe do zastosowania na budowie oraz podczas prac warsztatowych i wulkanizacyjnych.
Charakterystyka produktu:
  • Bardzo wysoki moment obrotowy 1100Nm do ciężkich prac wymagających zastosowania dużej siły
  • Stałe parametry pracy elektronarzędzia przez cały okres rozładowywania akumulatora
  • Klucz udarowy 36V pracuje do 10% szybciej niż urządzenia 18-woltowe
  • Ciągła i bezawaryjna praca dzięki zastosowaniu technologii Multi Volt
  • 4-stopniowy wybór trybu pracy (pojedyncza lub ciągła)
  • Wbudowana dioda LED zwiększa widoczność bezpośredniego miejsca pracy
  • Ładowarka, 2 akumulatory Mult Volt i walizka systemowa w zestawie
  • Nasadka widoczna na zdjęciu nie wchodzi w skład wyposażenia
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 36/18V
  • Pojemność akumulatora: 2.5/5.0Ah
  • Typ ogniw: Li-Ion
  • Max. moment obrotowy: 1100Nm
  • Śruba: M12-M30
  • Śruba o wysokiej wytrzymałości: M10-M24
  • Prędkość obrotowa: 0-1500obr./min
  • Częstotliwość udaru: 0-2900ud./min
  • Długość całkowita: 221mm
  • Uchwyt roboczy: kwadrat 3/4" (19mm)