Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
Nowość
139.90 zł x 10 rat 0%
Do nie płacisz!
U Ciebie już jutro!
Zamów w ciągu:
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.Leica DISTO X3 to dalmierz laserowy przeznaczony do pomiarów podczas prac budowlanych, instalacyjnych, remontowych i wykończeniowych. W korzystnych warunkach urządzenie mierzy odległości w zakresie 0,05–150 m z dokładnością ±1 mm. W warunkach niekorzystnych deklarowany zasięg wynosi do 80 m, a dokładność ±2 mm.
Dalmierz umożliwia między innymi pomiar ciągły, wyznaczanie wartości minimalnej i maksymalnej, obliczanie powierzchni i objętości, dodawanie i odejmowanie wyników, tyczenie oraz wykonywanie pomiarów pośrednich z wykorzystaniem funkcji Pitagorasa.
Wbudowany czujnik nachylenia 360° pozwala kontrolować poziom oraz wykonywać pomiary poziome także wtedy, gdy między urządzeniem a mierzonym punktem znajduje się przeszkoda. Podświetlany kolorowy wyświetlacz automatycznie obraca prezentowane informacje odpowiednio do położenia dalmierza.
Technologia Bluetooth Smart umożliwia przesyłanie wyników do smartfona, tabletu lub komputera. Urządzenie współpracuje z aplikacją DISTO Plan, a funkcja Smart Room pozwala tworzyć skalowane plany pomieszczeń. Wybrane możliwości aplikacji mogą wymagać dodatkowego zakupu w aplikacji.
Obudowa przygotowana do pracy na budowie
Obudowa spełnia wymagania stopnia ochrony IP65, co oznacza zabezpieczenie przed pyłem i strumieniami wody. Konstrukcja została również poddana testom upadku z wysokości 2 m. Automatyczna stopka o długości 5 cm ułatwia wykonywanie pomiarów od krawędzi, narożników i szczelin.
Po zamontowaniu dostępnego osobno adaptera Leica DST 360 dalmierz może wykonywać pomiary odległości pomiędzy dwoma punktami z jednego stanowiska. Adapter DST 360 nie należy do wyposażenia wariantu 850833.
Cechy szczególne
Specyfikacja modelu Leica DISTO X3:
W zestawie z dalmierzem laserowym Leica DISTO X3 850833 znajdują się:
Opinie o modelu
Ten produkt nie był jeszcze oceniany.Produkty w narzedzia.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.
Gwarancja
12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)
Dostawa
W zależności od rodzaju produktu i wielkości paczki oferujemy różne sposoby dostawy.
Zapewniamy, że wysyłane przez nas przesyłki pakowane są z najwyższą dbałością. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu.
Zobacz również: