Przeglądaj produkty Leica według kategorii:

Bestsellery Leica

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Leica. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Statyw Leica TRI 70 to profesjonalny statyw, który bez problemu współpracuje z innymi urządzeniami pomiarowymi. Wyróżnia się lekkością.

Zobacz produkt

Promocje Leica

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-15%
281,67 PLN 239 PLN

Artykuły o narzędziach Leica

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Leica. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Leica, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Leica, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Nowości Leica

Najnowsze narzędzia Leica w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Leica. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Statyw Leica TRI 70 to profesjonalny statyw, który bez problemu współpracuje z innymi urządzeniami pomiarowymi. Wyróżnia się lekkością.

Zobacz produkt

Narzędzia Leica

Wszystkie elektronarzędzia marki Leica dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.

Cennik Leica

Wątki na forum Leica

8ofert od239.00PLN do3077.00PLN
281,67 PLN 239 PLN
W magazynie 1 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
Zamów telefonicznie

Max odległość pomiaru: 60 m Dokładność pomiarowa: 1,5 +-mm Masa: 0,09 kg

Produkt niedostępny

Max odległość pomiaru: 80 m Dokładność pomiarowa: 1 +-mm Masa: 0,126 kg

Produkt niedostępny

Max odległość pomiaru: 80 m Dokładność pomiarowa: 1 +-mm Masa: 0,155 kg

Produkt niedostępny

Zasięg: 15 m Dokładność: 0,2 mm/m Masa: 0,3 kg

Produkt niedostępny

Max odległość pomiaru: 200 m Dokładność pomiarowa: 1 +-mm Masa: 0,42 kg

Produkt niedostępny

Max odległość pomiaru: 70 m Dokładność pomiarowa: 1,5 +-mm Masa: 0,159 kg

Produkt niedostępny

Max odległość pomiaru: 200 m Dokładność pomiarowa: 1 +-mm Masa: 0,238 kg

Produkt niedostępny
Strona 1 z 1