1ofert od6400.14PLN do6400.14PLN
6 400,14
dostawa
wysyłka
8-11 dni
Strona 1 z 1

Cykliniarki to rodzaj szlifierek, służących do odnawiania i szlifowania powierzchni drewnianych. Dzięki cykliniarkom praca idzie dużo sprawniej, niż w przypadku ręcznego zdzierania starej warstwy. Drewniane podłogi cieszą się dużą popularnością, stąd każdy specjalista od ich układania i renowacji powinien rozważyć zakup profesjonalnego sprzętu.

W naszym sklepie znajdziesz wytrzymałe cykliniarki od zaufanych producentów. Bez względu na to, czy chcesz przywrócić blask starym deskom, czy też może zajmujesz się profesjonalnym odnawianiem parkietu - będziesz zadowolony.

Jak działa cykliniarka? Inna nazwa tego elektronarzędzia to szlifierka taśmowa. Jak sugeruje to określenie - niezbędnym elementem narzędzia jest taśma z papieru ściernego, umieszczona na bębnie, poruszanym przez silnik elektryczny. W przypadku cykliniarek taśma zawsze znajduje się na spodzie narzędzia, dzięki czemu przesuwając ją po podłodze uzyskujemy efekt ścierania.

Przy wyborze cykliniarki bardzo ważne jest, aby była ona odpowiednio zwrotna i wygodna do prowadzenia, jednocześnie zapewniając odpowiednie przyleganie do podłoża. Dzięki temu uzyskamy równomierny szlif na całej powierzchni. Warto także zwrócić uwagę na to, czy cykliniarka posiada odpowiednio mocny system ssący, gwarantujący zachowanie czystości. Nowoczesne urządzenia radzą sobie nawet z drobnym pyłem, zwiększając znacznie komfort pracy.