Pilarka łańcuchowa Ryobi ONE+ RY18PSX10A-120 1x2,0Ah
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 799
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Ryobi
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Długość prowadnicy [mm] 100
  • Liczba akumulatorów 1
  • Linia produktowa ONE+
  • Masa [kg] 1.13
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Podziałka łańcucha [in] 0.325"
  • Pojemność akumulatora [Ah] 2.0
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Wysięgnik nie
  • Kod produktu RR135804
  • Kod EAN 4892210203113
  • Kod producenta 5133005434
    kontakt@ryobitools.eu
Wygodna praca bezprzewodowa
Urządzenie należy do serii bezprzewodowej ONE+ i jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V. Daje to użytkownikowi pełną swobodę działania w przydomowym ogrodzie czy na działce rekreacyjnej. Komfort pracy zwiększają dodatkowo ergonomiczna budowa z ogumowaną rękojeścią, zapewniającą pewny i wygodny chwyt.
Bezpieczne i łatwe użytkowanie
Charakterystyka produktu:
  • Napinacz łańcucha w postaci pokrętła – proste i szybkie kalibrowanie ostrza.
  • 2-stopniowe uruchamianie urządzenia – ochrona przed przypadkowym uruchomieniem.
  • Rękojeść pokryta gumowaną powłoką – pewne i wygodne trzymanie narzędzia.
  • Górna osłona – zabezpieczenie użytkownika przed odłamkami drewna.
  • Osłona prowadnicy – bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie pilarki.
  • Seria ONE+ – szeroka gama urządzeń akumulatorowych Ryobi zasilanych tym samym akumulatorem litowo-jonowym 18V Ryobi.
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie zasilania: 18 V
  • Typ ogniw: Li-Ion
  • Seria: ONE+
  • Długość prowadnicy: 10 cm
  • Długość robocza: 9,5 cm
  • Ogranicznik łańcucha: <2 s
  • Długość łańcucha: 10 cm
  • Podziałka łańcucha: 0,325"
  • Skok łańcucha: 0,043"
  • Liczba ogniw napędu: 24
  • Masa (bez akumulatora, prowadnicy, łańcucha i oleju): 0.98 kg
  • Masa (z prowadnicą i łańcuchem): 1,13 kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Akumulator 18V 2.0Ah ONE+