Kobiety coraz częściej są klientkami sklepów z narzędziami. Zazwyczaj poszukują sprzętu do wykonania drobnych prac domowych. Bosch posiada w ofercie elektronarzędzia, które swoją budową i przeznaczeniem odpowiadają potrzebom kobiet. Są lekkie, poręczne, proste w użyciu i bezpieczne.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak Bosch IXO V full
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
397,49

Oferta rynku elektronarzędzi jest bardzo szeroka. Osoby, które interesują się tą branżą z racji wykonywanego zawodu lub poprzez swoje zainteresowania wiedzą, że nie jest dziś sztuką kupić elektronarzędzie, lecz sztuką jest wybrać spośród szerokiej oferty dokładnie to, czego potrzebujemy. Producenci elektronarzędzi oferują specjalne rozwiązania dla profesjonalistów, mają również oddzielne propozycje dla majsterkowiczów. Dodatkowo w ramach elektronarzędzi dla majsterkowiczów znajdują się urządzenia mniej lub bardziej zaawansowane w budowie i funkcjach.

Kobiety szturmują świat narzędzi

Bosch ma w swojej ofercie całą gamę elekronarzędzi z linii zielonej dla majsterkowiczów, w tym również dla kobiet. Okazuje się, że kobiety coraz częściej wykonują samodzielnie drobne prace remontowe lub związane na przykład z dekorowaniem swoich mieszkań. Skręcenie półki na książki, stojaka na kwiatki, czy małych mebelek dla dziecka może być zajęciem prostym i przyjemnym, gdy dobierzemy odpowiedni sprzęt. Przy wyborze elektronarzędzi kobiety nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że mogą kupić model, który może im odpowiadać pod wieloma względami.kobieta pracuje narzędziem boschWyszlifowanie stolika, czy skręcenie półki może być zajęciem prostym i przyjemnym, gdy dobierzemy odpowiedni sprzęt.

Kobiety coraz częściej wykonują samodzielnie drobne prace wkrętarskie związane np. z dekorowaniem swoich mieszkań.
Wcale nie musi być to ciężkie narzędzie skomplikowane w obsłudze, z różnymi zbędnymi funkcjami. Brak wiedzy i orientacji w świecie elektronarzedzi sprawia, iż panie wybierają elektronarzędzia dla profesjonalistów. Dlatego warto jest zaczerpnąć porady u sprzedawcy i pytać o narzędzia lekkie, poręczne i proste w obsłudze, dobrane do konkretnych prac.

Przykładem takiego produktu jest akumulatorowa wkrętarka IXO firmy Bosch. Narzędzie waży 300 gram, dopasowane jest kształtem i wielkością do kobiecej dłoni. Wkrętarka wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy, czyli taki, jaki znajduje się np. w telefonie komórkowym. Rozwiązanie to umożliwia doładowanie akumulatora w każdej chwili. Po naładowaniu wkrętarka jest w pełni sprawna, nawet po rocznej przerwie użytkowania.

Innym przykładem urządzenia, które może być swobodnie wykorzystane przez kobiety zarówno w domu jak i ogrodzie, jest uniwersalna szlifierka o nazwie PRIO. Można nią wyszlifować np. stary, pobrudzony stolik lub ramy okienne czy balustrady schodów. Dzięki swojej budwie i kształtowi przypominającemu żelazko, można nią dotrzeć również do miejsc trudno dostępnych np. narożników.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane