Mierniki laserowe Leica DISTO™ D210 i X310 spełniają nowy standard ISO 16331-1. Norma opisuje procedury przeprowadzania pomiarów i prezentacji wyników pomiarowych. Daje ona również gwarancję uzyskania podawanych przez producenta parametrów nie tylko w laboratorium, ale w każdych warunkach otoczenia.

Leica DISTO™ D210Leica DISTO™ D210 – podstawowy, niezwykle kompaktowy model dalmierza laserowego w ofercie Leica Geosystems. Leica DISTO™ D210 – zaprojektowany w Szwajcarii i wyprodukowany w Europie – spełnia najwyższe standardy jakości, osiągając dokładność pomiaru na poziomie ± 1.0 mm przy zasięgu do 80m. Pomimo, iż posiada wiele użytecznych funkcji, wciąż pozostaje bardzo łatwy w obsłudze. Dodawanie i odejmowanie, pomiar pól powierzchni oraz objętości, automatyczne rozpoznawanie stopki sprawiają, że pomiary dokonywane są szybko i w niezawodny sposób.

Leica DISTO™ X310Leica DISTO™ X310 – niezwykle wytrzymały i wielofunkcyjnydalmierz laserowy Leica Geosystems.
Leica DISTO™ X310 jest jedynym dalmierzem laserowym spełniającym normę ochrony przed pyłem i wodą IP65. Ponadto, urządzenie jest odporne na upadek z wysokości 2m. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi nachylenia 360º i zasięgowi do 80m, umożliwia dokonywanie precyzyjnych pomiarów pośrednich - odległości i wysokości. Leica DISTO™ X310 daje gwarancję niezawodnych pomiarów również w ekstremalnych warunkach otoczenia.

 Leica Lino L360 - laser płaszczyznowy 360ºLeica Lino L360 - laser płaszczyznowy 360º  Perfekcyjnie widoczna linia lasera oraz nadzwyczajna precyzja kompensatora czynią ten produkt najlepszym w klasie. Dookólna linia pozioma 360º oraz pionowa w zakresie 180º spełniają wszystkie oczekiwania fachowców. Dzięki spełnieniu normy odporności na pył i wodę IP 65, Leica Lino L 360 może być z powodzeniem używane także do prac zewnętrznych. Wysokiej klasy, wytrzymały  akumulator wbudowany w urządzenie, pozwala zaoszczędzić na kosztach baterii.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz