Koniecznym elementem skrzynki narzędziowej, potrzebnej niezależnie od rodzaju wykonywanych prac remontowych, są pace, kielnie oraz poziomice. Zarówno prawidłowe nałożenie tapety, jak i uzyskanie idealnie gładkiego tynku oraz fachowe wykonanie regipsów będzie o wiele szybsze i prostsze, jeżeli będziemy się posługiwać wysokiej jakości narzędziami, oferowanymi pod marką Modeco przez firmę Koelner.

Kup w Narzedzia.pl
Kielnia murarska 180x180mm Topex 13A100
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
30,99
25,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 30,99

Zmieniająca się moda i upływający czas sprawiają, że każde mieszkanie będzie prędzej czy później wymagało gruntownego remontu. Najbardziej popularnym sposobem na odnowienie domu jest wygładzenie ścian za pomocą tynku gipsowego lub też nałożenie nowej tapety. Wielu z nas postanawia również usunąć mankamenty swojej łazienki lub przedpokoju, decydując się na podwieszany sufit czy też wykonanie regipsowych ścian.

Większość z tych prac wymaga zatrudnienia wykwalifikowanego fachowca, jeśli jednak posiadamy pewne zdolności manualne, a pomocą służą nam profesjonalne narzędzia budowlane, z powodzeniem możemy nałożyć tynk lub tapetę samodzielnie. Podstawowym zestawem, jaki powinien posiadać zarówno każdy profesjonalista, jak i domowy majsterkowicz jest kielnia, paca oraz poziomnica, które znajdują się w bogatej ofercie narzędzi i elektronarzędzi marki Modeco firmy Koelner.

Long Life – jakość na wiele lat

Wybór odpowiednich narzędzi to pierwszy krok w stronę udanego remontu. Podstawowe kryterium, które należy brać pod uwagę, kupując akcesoria budowlane, to ich jakość i ergonomiczność. Zastosowanie materiałów wysokiej klasy oraz wprowadzenie wielu rozwiązań produkcyjnych i technologicznych sprawia, że narzędzia marki Modeco zapewniają znaczną wygodę oraz precyzję podczas wykonywanej pracy. Wszystkie narzędzia składające się na kolekcję Long Life posiadają pięcioletni okres gwarancji.

Komfort ręcznego nakładania i rozprowadzania tynku to niekwestionowana zaleta kielni z serii Long Life marki Modeco. Ostrze zostało wykonane ze specjalnej stali nierdzewnej INOX, wyróżniającej się znaczną odpornością na korozję. Kielnia Long Life marki Modeco jest całkowicie odporna na działanie środowiska kwasowego. Sprężyste, o grubości jednego milimetra ostrze, pozwala na dokładną i precyzyjną pracę. Wykonana z drewna bukowego, podwójnie lakierowana rączka przymocowana do blatu nierdzewnym spawem powoduje, że kielnia jest odporna na działanie dużej siły nacisku.

Niezbędna przy wszelkich pracach tynkarskich i regipsowych jest również paca nierdzewna z serii Long Life. Sprężysty blat pacy wykonany jest z wytrzymałego na upływ czasu stopu INOX, a bukowa ergonomiczna rączka idealnie pasuje do kształtu dłoni. Przy pomocy pacy Modeco, ze względu na duży rozmiar jej blatu, można znacznie szybciej nanieść tynk lub gips nawet na duże powierzchnie. Istotną zaletą pacy Long Life jest również większa liczba kołków mocujących blat z uchwytem - podczas gdy przeciętne pace wyposażone są najczęściej w cztery kołki, w pacy Long Life wykorzystano ich aż pięć.

Niezależnie od tego, czy podejmujemy się nałożenia tapety, czy też naniesienia tynku gipsowego, estetyczne i równomierne wykonanie pracy zagwarantuje nam poziomnica Long Life. Idealną precyzję zapewni nam poziomnica Modeco, wyróżniająca się znacznie większą czułością niż większość dostępnych na rynku – z jej pomocą możemy zmierzyć odchylenie z dokładnością nawet do 0,5 mm/m0,029o. O wysokiej jakości poziomnicy świadczy nie tylko gruby, aluminiowy profil pokryty warstwą anody, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również odporne na światło UV oczka.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane