Przeglądaj produkty Modeco według kategorii:

Promocje Modeco

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-30%
2,60 PLN 1,82 PLN

Artykuły o narzędziach Modeco

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Modeco. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Modeco, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Modeco, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Narzędzia Modeco

Wszystkie elektronarzędzia marki Modeco dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.

Dom i ogród Modeco

Producent Modeco oprócz bogatej oferty elektronarzędzi ma również do zaproponowania narzędzia ogrodowe. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Wyróżnia je znakomita jakość a co za tym idzie długa żywotność. Przejrzyj ofertę dla domu i ogrodu.
7ofert od1.82PLN do366.00PLN
76 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Zamów telefonicznie
2,60 PLN 1,82 PLN
W magazynie >10 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Zamów telefonicznie

Opakowanie: zestaw Izolowany 230V/400V: nie Z grzechotką: tak Nieiskrzący: nie Dynamometryczny: nie

37 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Zamów telefonicznie
Produkt niedostępny

Typ zasilania: elektryczne Typ mocowania: SDS Plus Możliwość kucia: tak Energia udaru: 3 J Moc: 900 W Masa: 4,3 kg Silnik bezszczotkowy: nie

Produkt niedostępny

Typ zasilania: elektryczne Typ mocowania: SDS Plus Możliwość kucia: tak Energia udaru: 2,15 J Moc: 620 W Masa: 2,4 kg Silnik bezszczotkowy: nie

Produkt niedostępny
Strona 1 z 1