Elektryczne nożyce do metalu Makita JN 1601 (JN1601) już dawno zyskał uznanie na całym świecie ze względu na wysoką wydajność, niezawodność i trwałość. Elektryczne nożyce do blachy Makita JN1601 spełniają te zalety.

Kup w Narzedzia.pl
Nożyce do blachy Makita JN1601
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
1 325

Model ten jest zaprojektowany do szybkiego i dokładnego cięcia (proste i kręcone), grubość blachy do 2,5 mm. Cechy konstrukcyjne nożyc elektrycznych Makita JN1601 pozwalają na pracę nie tylko na płaskich powierzchniach, ale bez żadnych problemów radzą sobie z karbowaną blachą o różnych profilach.

W czasie pracy, stempel (2200 obr / min na biegu jałowym) ma możliwość podnoszenia do 7 mm, co pozwala na cięcie blachy w kształcie profilu odpowiadającym wysokości. Szerokość cięcia wynosi 5 mm. Elektryczne nożyce do metalu Makita JN1601 wyposażone są w bezstopniowo obracaną, bardzo długą matrycę z możliwością obrotu o 360 °.

Doskonałą wydajność elektrycznych nożyc do metalu Makita JN 1601 zapewnia mocny silnik (550 W), który też odpowiada za niezawodną transmisję. Zastosowanie nowych silników energooszczędnych spowodowało, iż wykonane narzędzie jest lżejsze i bardziej kompaktowe, co znacznie upraszcza cięcie, a zatem wpływa na jakość prowadzonych prac.

Nowoczesne nożyce do blachy Makita JN 1601 charakteryzują się wysoką mobilnością: praca może się zaczynać i kończyć w dowolnym punkcie ciętego materiału, a minimalny promień do cięcia kręcongo wynosi tylko 45 mm.

W trakcie pracy elektrycznymi nożycami do metalu Makita JN 1601 mamy możliwość dobrego przeglądu strefy skrawania.

Ten model jest łatwy w obsłudze: wymiana matrycy i stempla nie jest trudna i jest prowadzona przez narzędzie pomocnicze, które jest zawarte w pakiecie.

W celu poprawy bezpieczeństwa elektronarzędzia, Makita JN1601 ma nowy przewód wzmocniony i podwójną izolację minimalizującą ryzyko i pozwalającą na podłączenie elektryczne nożyce do uziemienia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz