Która z opalarek będzie najlepszym rozwiązeniem dla naszego warsztatu?

Bosch proponuje opalarkę GHG 660 LCD z akcesoriami. Urządzenie ma możliwość zapisania do pamięci czterech najpopularniejszych zastosowań, pozwala na szybki wybór odpowiedniej siły i temperatury nadmuchu. Skokowa regulacja siły nadmuchu i temperatury umożliwia precyzyjną pracę. Natomiast automatyczne wyłączanie grzałki i chłodzenie w przypadku przegrzania gwarantuje urządzeniu długą żywotność.

 

Zobacz ofertę opalarek w sklepie narzedzia.pl

 

Opalarka GHC 660 LCD posiada wyświetlacz LCD, precyzyjną regulację temperatury i nadmuchu. Narzędzie posiada zdejmowany, łatwy do oczyszczenia filtr i miękką rękojeść Softgrip. Urządzenie zabezpieczono przed przegrzaniem.

 

 

Black&Decker natomiast wyprodukował opalarkę KX1800. To podstawowe narzędzie do prac dekoracyjnych i do prac przy odnawianiu powłok lakierowanych. Tradycyjny uchwyt pistoletowy oraz dobre wyważenie umożliwiają długotrwałe użytkowanie bez zmęczenia. Urządzeniem można pracować obiema rękami, np. przy lutowaniu i gięciu. Płynne ustawianie temperatury gwarantuje wszechstronne zastosowanie. Włącznik blokujący pozwala na pracę ciągłą i wolne ręce.

 

 

Moc popbierana urządzenia to 1800 W, napięcie zasilania – 230 V. Budowa opalarki KX1800 jest pistoletowa, zakres jej temperatur to od 50 do 600 stopni Celsjusza. Przepływ powietrza jest mniejszy niż 650 litrów na minutę, a długość kabla zasilającego to 3 m.

 

Nie zapominajmy o opalarce HG5012K Makity. To model, który zastępuje swojego poprzednika – HF5002. Narzędzie posiada nowy design, to bardzo lekkie urządzenie przeznaczone do suszenia, rozmrażania i usuwania starego lakieru. Opalarka HG5012K umożliwia nakładanie oklein krawędziowych, wykurczanie osłon termokurczliwych.W opalarce HG5012K silnik ułożony jest pod kątem prostym względem strumienia gorącego, przez co zabezpiezony jest przed zanieczyszczeniami.Makita HG5012K posiada ergonomiczną rękojeść.

Moc urządzenia to 1600 W, stopnie temperatury – 1350 i 2500 stopni. Wydatek powietrza to 350 litrów lub 500 litrów na minutę. Ciężar urządzenia wynosi 0,5 kg.

W wyposażeniu podstawowym znajduje się walizka, dysza szerokorowkowa, dysza reflektorowa i dysza ochronna do szkła.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane