1ofert od44.00PLN do44.00PLN
63 44
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 1

Wyposażenie do agregatów prądotwórczych

Przerwy w dostawie prądu nie zdarzają się często, jednak najczęściej się ich nie spodziewamy. Czasami naprawa awarii może potrwać kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin. W takich sytuacjach niezastąpione są agregaty prądotwórcze. Urządzenia często wykorzystywane są także na budowach i działkach, gdzie nie ma dostępu do zasilania sieciowego. Sprawdzą się także podczas imprez plenerowych i na biwakach. Agregaty prądotwórcze nie będą jednak pracowały wydajnie bez odpowiedniego wyposażenia. W tym dziale zaopatrzysz się w nowoczesne wyposażenie do agregatów prądotwórczych, kompatybilne z różnymi modelami urządzeń.

Wyposażenie do agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze to urządzenia, które w zależności od modelu i producenta są wyposażone w różne akcesoria i oprzyrządowanie. Niektóre elementy, które mogłyby wydawać się podstawą w agregatach, trzeba dokupić oddzielnie. Jeśli potrzebujesz części wyposażenia do agregatów prądotwórczych, poszukaj ich w naszym sklepie. Przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości artykuły znanych i cenionych producentów. Wybierając dopasowane do danego modelu akcesoria, zapewnisz sobie komfort i bezpieczeństwo pracy.

Wyposażenie do agregatów prądotwórczych obejmuje wiele produktów. Urządzenia te są z reguły ciężkie, nawet gdy przeznaczone są do użytku domowego. Jeśli agregat nie został wyposażony w wózek i kółka, jego przenoszenie może być trudne. W takich przypadkach najlepiej zaopatrzyć się w zestaw transportowy, który możesz dokupić oddzielnie. Zapewni on mobilność sprzętu.

System AVR jest stosowany prawie we wszystkich nowoczesnych modelach agregatów prądotwórczych. Odpowiada on za niwelowanie wahań napięcia, które może być bardzo niebezpieczne dla odbiorników, a nawet zakończyć się pożarem. Jeśli Twoje urządzenie nie posiada takiego regulatora, możesz je zamontować. Dostępnych jest wiele AVR uniwersalnych, jedno- i trójfazowych.

W naszym asortymencie znajdziesz także kable łączące generatory prądotwórcze, które często stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia do agregatów prądotwórczych.

Wyposażenie do agregatów prądotwórczych i nie tylko

Nie daj się zaskoczyć nieprzewidzianym przerwom w dostawie prądu! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele akcesoriów, które sprawdzą się zarówno w przydomowym garażu, jak i w warsztacie profesjonalisty czy na placu budowy.