dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
11 PLN 9,50 PLN
Cena brutto / 1 szt.

Osłona zimowa ITAMATI w pełni zabezpieczy przed zimą i mrozami Twoje drzewa, krzewy czy róże. Wystarczy, że nałożysz na roślinę, zaciągniesz sznurek i gotowe. Osłony zimowe  wykonane z włókniny stanowią nie tylko osłonę, ale są również bardzo dekoracyjne i wręcz ozdobią Twój ogród w mroźne dni. Kiedy powinniśmy okryć nasze rośliny przed zimą? Trudno podać jednoznaczny termin, ale warto kierować się w tym przypadku zasadą „lepiej za późno, niż za wcześnie”. Jako właściwy czas na zabezpieczenie naszych kwiatów, drzew i krzewów przed zimowym chłodem jest czas, w którym w nocy pojawiają się pierwsze przymrozki, czyli późną jesienią. Zbyt wczesne okrycie roślin może spowodować, że nie zahartują się odpowiednio i nie przyzwyczają się do niższych temperatur. Okrywając rośliny powinniśmy zadbać aby rośliny miały stały dostęp powietrza przez okrycie.

Charakterystyka produktu:

  • Boczny zamek błyskawiczny na całej długości umożliwiający łatwe zakładanie i zdejmowanie
  • Sznurek do zaciągania na dolnej krawędzi
  • Bardzo estetyczne wykonanie
  • Jednokolorowy (beż)
  • Przepuszcza powietrze i światło

Dane techniczne:

  • Rozmiar: 120x180cm
Opinie Klientów - Zimowe okrycie dla roślin (120x180cm) Itamati

Może teraz nie jest jakoś szczególnie przydatne, bo to w końcu nie ta pora roku, ale zeszłej zimy świetnie się u mnie sprawdziło. Tak więc polecam!

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 0
Ocena łączna: 4,0
Cena a jakość: (4,0)
Trwałość: (4,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)

Kupiłem w zeszłym roku i polecam - mocno trzyma się na krzaczkach.

Czy ta opinia jest pomocna?
1 / 0
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy