Zestawy akumulatorowych narzędzi ogrodowych

Zamiast kompletować narzędzia do pielęgnacji sztuka po sztuce - możesz od razu kupić zestaw! Zestawy narzędzi akumulatorowych do ogrodu bazują zwykle na podkaszarce, pozwalającej ciąć trawę w trudno dostępnych miejscach, dmuchawie, z którą sprzątniemy jesienią liście oraz uporządkujemy ścieżki oraz pile łańcuchowej lub elektrycznych nożycach do gałęzi.

Zestawy narzędzi ogrodowych wyposażone są najczęściej w akumulator oraz ładowarkę, dzięki czemu nie musimy ich dokupować. Komplety sprzętu ogrodnicze oparte są zazwyczaj o popularne linie, stąd każdy zestaw możemy z czasem rozszerzyć o dodatkowe narzędzia, które będą pracować na tym samym akumulatorze. To świetna opcja dla osób, które dopiero wyposażają się w sprzęt do pielęgnacji działki, ogrodu lub terenu wokół domku letniskowego.

Zastosowanie akumulatora pozwala na używanie narzędzi ogrodniczych w każdych warunkach, nie jesteśmy zależni od źródła prądu. Są też one zdecydowanie cichsze niż urządzenia spalinowe. Czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora to zwykle około godziny. Pozwala to na wykonanie większości prac pielęgnacyjnych wokół domu.