Gwarancja

dostawa
wysyłka
8-11 dni
497,99
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

50,62 zł x 11

eRaty

Charakterystyka:

Nasadki 6-24mm, nasadki głębokie 10-17mm (do śrub z długim wystającym gwintem)
Nasadki z końcówką wkrętaków: imbusy (4-10mm), TX - (20-40mm), 2 przedłużki, przegub krzyżowy
Nasadki do świec 16,18,21mm
Klucze gięte imbusowe 1,25 - 1,5 - 2,0 - 2,5 i 3,0mm

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Zestaw kompaktowy 3/8" 44 części Proxxon PR23282

Narzędzia są solidnie wykonane. Nadają się z powodzeniem do prac profesjonalnych prowadzonych z małą lub średnią częstotliwością. Wszystkie nasadki są doskonale spasowane zarówno do grzechotki jak i do wszystkich dostępnych w zestawie przedłużek. Grzechotka ma pewnie działający przełącznik kierunku, doskonale oznaczony.
Zauważalne są dwa mankamenty zestawu:
Pierwszym mankamentem zestawu jest jego opakowanie. Zawiasy pudełka (plastikowego) nie pozwalają na otwarcie pokrywy więcej jak o kąt 180st, co powoduje wyrwanie się zawiasów w momencie kiedy odkłada się narzędzia do otwartej pokrywy.
Drugim okładzina na rękojeści grzechotki. Na końcu rękojeści znajduje się oczko do zawieszenia narzędzia. Oczko niestety wykonane jest tylko z gumy stanowiącej okładzinę. Podczas pracy często zdarza się, że oczko ulega zgnieceniu. Po jakimś czasie zapewne dojdzie do rozerwania okładziny w tym miejscu.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane