Dane techniczne:

  • Opakowanie: zestaw

Gwarancja

Wysyłka powyżej 12 dni
Wysyłka gratis
206 PLN
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

20,60 PLN x 10

eRaty

Charakterystyka produktu:

W 1998 roku amerykańska grupa DANAHER TOOL GROUP stworzyła markę SATA charakteryzującą się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę. SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzieliła DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi.
Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy również spełnienie normy ISO 9001. Narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN. W ciągu kilku lat narzędzia marki SATA zdobyły azjatycki rynek narzędzi będąc tam obecnie "kluczowym graczem". Narzędzia SATA dostępne są również na rynku amerykańskim i w Europie Zachodniej. Trwa ekspansja na inne światowe rynki, min. w Polsce. Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań narzędzi- od warsztatów samochodowych po prace remontowo-budowlane.
Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowym materiałom, nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i innym zaletom z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.

Dane techniczne:

Zestaw zawiera klucze:
10 11 12 13 14 mm

Opinie Klientów - Zestaw 5 kluczy płasko-oczkowych łamanych z grzechotką Gearwrench Sata

Estetyczne i mocne narzędzie.Bardzo przydatne w trudno dostępnych miejscach
montażu.Polecam.

Czy ta opinia jest pomocna?
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja obejmuje tylko wady fizyczne tkwiące w urządzeniu tj. materiałowe lub montażowe.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy