2ofert od65.99PLN do199.49PLN
65,99
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
199,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Akcesoria wymienne do zamiatarki

Właściciele domów z pewnością wiedzą, jak dużo pracy wymaga utrzymanie posesji w czystości. Pielęgnacji i częstych zabiegów wymagają nie tylko rośliny, ale także chodniki z kostki brukowej, trawniki czy podjazdy. Na szczęście istnieje wiele urządzeń, które znacząco przyspieszają wszystkie prace i sprawiają, że zadania stają się znacznie przyjemniejsze. Jednymi z nich są zamiatarki, które wyposażone w odpowiednie akcesoria pomogą Ci pozbyć się nagromadzonego piasku i zanieczyszczeń, a zimą zbiorą cienką pokrywę śniegu. Jeśli zastosujesz odpowiednie akcesoria, to z urządzenia będziesz mógł korzystać przez cały rok. W tej kategorii znajdziesz wyposażenie do zamiatarek, które pozwoli przystosować Ci sprzęt do pracy na powierzchniach cementowych, brukowanych, ceglastych i asfaltowych.

Wyposażenie do zamiatarek dla jeszcze lepszego efektu

Zamiatarka dzięki odpowiednim akcesoriom może docierać nawet do trudno dostępnych przestrzeni. Dzięki nim pozbędziesz się brudu ze wszystkich krawędzi i zapewnisz sobie szeroki obszar zbierania zanieczyszczeń. Podstawowym elementem wyposażenia do zamiatarek są szczotki. W tym dziale znajdziesz modele, które doskonale sprawdzą się podczas pracy z wieloma powierzchniami. Konstrukcja szczotek zapewni Ci optymalną powierzchnię czyszczącą i umożliwi zebranie zanieczyszczeń nawet z zagłębień i krawędzi. Dostępne szczotki nylonowe są niezawodne do czyszczenia przestrzeni między płytkami i kostką. Idealnie sprawdzą się do powierzchni wykonanych z miękkiego kamienia. Delikatne włosie gwarantuje dokładne czyszczenie bez ryzyka zarysowania lub uszkodzenia powierzchni.

W okresie zimowym zamiatarki mogą służyć także jako pługi do usuwania cienkich warstw śniegu. Specjalnie skonstruowane lemiesze mocowane z przodu urządzenia, zapewnią Ci skuteczne i szybkie działanie nawet na dużych obszarach. Konieczne może okazać się także zamontowanie specjalnych łańcuchów na koła zamiatarki, które zwiększą prędkość poruszania się urządzenia na zaśnieżonych lub oblodzonych nawierzchniach.

Wśród wyposażenia do zamiatarek znaleźć można także pojemniki zbierające o różnych wielkościach. Im więcej drzew i krzewów rośnie blisko obejścia Twojego domu, tym większy pojemnik będzie Ci potrzebny. Odpowiednio dobrany kosz pozwoli Ci działać znacznie dłużej bez konieczności opróżniania go z zanieczyszczeń.

Wymienne wyposażenie do zamiatarek przedłuży żywotność urządzenia oraz poprawi jego wydajność. Dzięki nim uzyskasz doskonałe rezultaty, przy znacznie mniejszym nakładzie siły i czasu.

Wyposażenie do zamiatarek i innych urządzeń niezbędnych do pielęgnacji domu i posesji wokół niego

Na narzedzia.pl znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i urządzenia, które pozwolą Ci zadbać o Twój ogród, dom i posesję wokół niego. Oferujemy także wyposażenie do dmuchaw do liści, myjek ciśnieniowych, robotów koszących, odkurzaczy do liści i wielu innych sprzętów. Sprawdź koniecznie cały nasz asortyment!