Ten produkt jest objęty kodem rabatowym! Trwa pobieranie kodu Twój kod: Zostało tylko 332 kodów rabatowych do wykorzystania na ten produkt.
Pobierz KOD Kup produkt z kodem
W magazynie 1 szt.Wysyłka w dniu 2019-09-23
Wysyłka gratis
134 PLN
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

13,40 PLN x 11

eRaty

Dwukanałowy wyłącznik dotykowy BroadLink TC 2 to dotykowy panel kontrolny ze zintegrowanym dotykowym wyłącznikiem. Urządzenie w połączeniu z uniwersalnym pilotem BroadLink RM Pro pozwala na sterowanie oświetleniem przy użyciu smartfona. Użytkownik może indywidulanie ustawiać harmonogram automatycznych włączeń i wyłączeń po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS.

Charakterystyka produktu:

  • Kontrola oświetlenia z każdego miejsca z dostępem do Internetu poprzez 3G/4G/Wi-Fi 
  • Automatyczny tryb w domu/poza domem umożliwia automatyczne włączanie/wyłączanie światła podczas wchodzenia i wychodzenia z domu (opcja dostępna na urządzenia z systemem Android)
  • Możliwość wyboru do 8 grup timerów
Opinie Klientów - Wyłącznik ścienny 2-kanałowy TC2-2 Broadlink SHFTC22
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.

Instrukcje i schematy

Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy