Dane techniczne:

 • Napięcie zasilania: 9 V
 • Gł. wykrywania stali: 120 mm
 • Gł. wykrywania miedzi: 80 mm
 • Gł. wykrywania drewna: 38 mm
 • Gł. wyk. kabli pod napięciem: 50 mm
 • Maks. głębokość wykrywania: 120 mm
 • Masa: 0,27 kg

Wyposażenie podstawowe:

 • Bateria 9V 6LR61
 • Futerał
 • Opaska na rękę

Gwarancja

 • 3 lata po rejestracji
W magazynie >10 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
325 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Zamów telefonicznie
Kup na raty
eRaty Raty Santander
Kup w zestawie
W magazynie >10 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
800 PLN

Wykrywacz przewodów GMS 120 to model, który zastępuje swojego poprzednika – DMF 10 Zoom. Jest urządzeniem wykrywającym metal, drewno, plastik, a także przewody pod napięciem – ma trzy tryby detekcji do różnych zastosowań. Atutem tego sprzętu jest fakt, że potrafi wykryć obiekty, które znajdują się na głębokości do 120 mm. Co więcej, GMS 120 Professional nie wymaga kalibracji – jest ona automatyczna, więc operator tego wykrywacza przewodów unika błędów, wynikających z nieprawidłowej obsługi. Urządzenie Bosch Professional posiada aż cztery różne typy sensorów, by zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo pracy. Warto wspomnieć, że GMS 120 Professional wyposażono we wskaźnik środka obiektu – skalę Center Finder - dzięki czemu łatwe staje się wyznaczanie wymiarów profili drewnianych i aluminiowych. Sprzęt posiada również wskaźnik właściwości materiałów. Zmiana skali natężenia sygnału następuje w tym wykrywaczu automatycznie i służy precyzyjnemu lokalizowaniu obiektów. Wskaźnik LED, zastosowany w GMS 120 Professional jest trójkolorowy i gwarantuje dokładniejszą detekcję obiektów. Ponadto, podświetlany wyświetlacz wykrywacza przewodów zapewnia lepszą widoczność wyników, a do zaznaczania pozycji wiercenia służy pierścień diodowy z otworem.  Należy dodać, że GMS 120 Professional posiada w swojej konstrukcji elementy gumowe, służące jako ochrona przed uszkodzeniami. Uchwyt urządzenia jest miękki, co umożliwia operatorowi wygodne trzymanie GMS 120 Professional. Nie zapominajmy, że urządzenie posiada automatyczny wyłącznik, który aktywuje się po ok. 5-ciu minutach. Sprzęt może pracować w bardzo szerokim spektrum temperatur: od -10 do +50 stopni Celsjusza. Głębokość wykrywania przez wykrywacz elementów drewnianych wynosi 38mm, w przypadku metali nieżelaznych parametr ten jest równy 80,00 mm, w przypadku metali żelaznych – 120mm, a jeśli chodzi o przewody pod napięciem – 50mm. GMS 120 Professional zasila jedna bateria 9,00 V 6LR61, czas pracy wykrywacza na bateriach to 5h. Ważnymi parametrami technicznymi są długość, szerokość i wysokość sprzętu, które wynoszą odpowiednio: 200, 85 i 32 mm. Nie można nie wspomnieć o ciężarze GMS 120 Professional –urządzenie waży zaledwie 0,27 kg. Natomiast klasa ochrony wykrywacza przewodów przed pyłem i wodą to IP 54. W wyposażeniu podstawowym urządzenia każdy użytkownik znajdzie baterię 6LR61 i etui ochronne. 

Charakterystyka produktu:

 • GMS 120 posiada maksymalną głębokość wykrywania, która wynosi aż 12 cm
 • Urządzenie nie wymaga kalibracji - następuje ona automatycznie, co wzmacnia dokładność pomiarów 
 • GMS 120 Professional wykryje metal, plastik, drewno, przewody pod napięciem
 • Wykrywacz posiada cztery różne typy sensorów po to, by skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo pracy
 • Skala Center Finder precyzyjnie wskazuje środek obiektu
 • Trójkolorowy wskaźnik LED, by detekcja obiektów była jeszcze dokładniejsza
 • Duży, podświetlany wyświetlacz wykrywacza przewodów GMS 120 zapewnia idealną widoczność wyników
 • Aktywny wyłącznik aktywowany po pięciu minutach
 • Praca w temperaturach od -10 do +50 stopni Celsjusza
 • Miękki uchwyt GMS 120 Professional gwarantuje łatwe trzymanie urządzenia, a gumowane elementy obudowy - bezpieczeństwo

Dane techniczne:

 • Maksymalna głębokość wykrywania: 120mm
 • Maksymalna głębokość pomiaru w stali: 120mm
 • Głębokość wykrywania metali nieżelaznych: 80mm
 • Głębokość wykrywania drewna: 38mm
 • Głębokość wykrywania kabli pod napięciem: 50mm
 • Podświetlany display: Tak
 • Czas pracy na bateriach 5 h
 • Temperatura pracy: -10 ºC … +50 ºC
 • Zasilanie: 1 bateria 9V 6LR61
 • Wymiary (DxSzxW): 200x85x32mm
 • Masa: 0,27kg
 • Ochrona przed wodą i pyłem: IP 54

Wyposażenie podstawowe:

 • Bateria 9V 6LR61
 • Futerał
 • Opaska na rękę
Ten produkt oglądasz
Einhell
BlackDecker
Bosch
Bosch
Detektor Einhell TC-MD 50 Wielofunkcyjny detektor BlackDecker BDS303 Wykrywacz przewodów Bosch GMS 100 M Professional Wykrywacz przewodów Bosch GMS 120 Professional

Detektor Einhell TC-MD 50

Wielofunkcyjny detektor BlackDecker BDS303

Wykrywacz przewodów Bosch GMS 100 M Professional

Wykrywacz przewodów Bosch GMS 120 Professional

149 PLN 169 PLN 279 PLN 325 PLN
Opinie klientów:
4,4
5,0
4,4
Napięcie zasilania: 9 V 9 V 9 V 9 V
Gł. wykrywania miedzi: 38 mm 25 mm 80 mm 80 mm
Maks. głębokość wykrywania: 50 mm 100 mm 100 mm 120 mm
Opinie Klientów - Wykrywacz przewodów Bosch GMS 120 Professional

Mówiąc szczerze za te pieniądze (dużo kosztuje) oczekiwałem cudów. I się rozczarowałem. Wykrywacz GMS 120 teoretycznie wykrywa wszystko, w praktyce jest dużo dużo gorzej. Każdy wie, że rzadko się zdarza żeby ściana miała równa na całej powierzchni grubość tynku, a jak nie ma to wtedy zaczyna się problem z dokładnością pomiarów tj. tylko ze znajdowaniem rur (wszelakich) i konstrukcji podtynkowych (wszelakich). Nie daj boże, że szukamy czegoś przez płytki gresowe bo wtedy klapa na całej linii (jak to mówią kaplica). Liczyłem że sprzęt za tyle kasy znajdzie mi rury w ścianach, żebym mógł spokojnie wiercić I SIĘ NA MAXA ROZCZAROWAŁEM. To są wszystkie minusy. Najlepiej sprzęt spisuje się w wykrywaniu przewodów pod napięciem i tu jest diabelsko precyzyjny (nie ma sobie równych) i nie ma dla niego znaczenie z czego jest ściana, równa czy nie. Znajdzie przewód z dokładnością do mm. Przewody nie będące pod napięciem też znajduje ale już z mniejszą dokładnością. Ogólnie sprzęt oceniam na mocna 3. Jeśli ktoś chce wyszukiwać tylko przewody elektryczne to lepiej kupić sprzęt tańszy a na pewno tak samo dokładny. A jeśli ktoś liczy na znajdowanie rur (wszelakich) i konstrukcji podtynkowych (wszelakich) to się rozczaruje. Ten produkt nie jest godny miana Bosch Professional.

Czy ta opinia jest pomocna?
32 / 2
Ocena łączna: 3,7
Cena a jakość: (3,0)
Dokładność pomiaru: (3,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (3,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Może to mój taki felerny ale przy jakiejkolwiek próbie znalezienia kabli pod napięciem testowane na kilku sufitach pokazuje że ich nie ma, nie wykrywa ich nawet poruszając nim koło włączonego światła za to potrafił pokazać mi w ściance komody gdzie jest tylko sama płyta że jest prąd na ścianie też czasem jest czasem nie.
Według sprzedawcy z innego sklepu trzeba się go wyuczyć pewnie najlepiej wiercąc ludzią w instalacjach.
A według instrukcji ma prawo nie działać jeśli ściany będą nie takie jak mają być to pytanie jakie mają być laboratoryjne Boscha?
Więc lepiej sprawdźcie czy możecie to zwrócić nim kupicie.
Dla mnie albo coś działa albo nie jak mam zgadywać gdzie są kable to chociaż z pieniędzmi w kieszeni a nie z detektorem na półce.

Czy ta opinia jest pomocna?
Ocena łączna: 2,1
Cena a jakość: (1,0)
Dokładność pomiaru: (1,0)
Trwałość: (3,0)
Funkcjonalność: (2,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Ciągle wahałem się czy go kupić, ale w końcu się zdecydowałem ;)
Po testach powiem tak: super sprzęt, widzi to czego my nie widzimy, wykrywa przewody praktycznie idealnie. Do zakupu mnie skłoniła sytuacja jak pzrewierciłem kabel w domu :)
Teraz wiercenie to przyjemność, polecam wszystkim tym co też się zastanawiają nad nim.
P.S.
Można mieć na niego gwarancję 3 lata po zarejestrowaniun urządzenia na stronie BOSCHA, nie jest u ważne czy kupujesz na firmę czy na osobę prywatną.

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 6
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Dobrze wykrywa głębiej położone metale żelazne, metale nieżelazne, konstrukcje drewniane, przewody pod napięciem. Na plus też sygnalizacja wizualna i dźwiękowa, instrukcja obsługi. Bardzo dobry i przydatny detektor Boscha.

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 7
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Genialna transakcja, chyba pierwsza tak doskonała w moim zyciu. Błyskawiczna przesyłka, towar 100% zgodny z opisem. Zapakowana bezpiecznie i ze starannością. Faktura vat w paczce i na e-mailu :) zdecydowanie polecam

Czy ta opinia jest pomocna?
1 / 14
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Gwarancja
Gwarancja

W ramach 3-letniej gwarancji Bosch zapewnia usługę Full Service na narzędzia pomiarowe Bosch Professional. Warunkiem skorzystania z bezpłatnego pakietu Full Service jest rejestracja w systemie gwarancji Bosch. Usługa Full Service obejmuje bezpłatną kalibrację na życzenie użytkownika i wystawienie certyfikatu, bezpłatne przeglądy i naprawy, bezpłatny transport narzędzia do i z serwisu centralnego Bosch w Warszawie, narzędzie zastępcze na czas naprawy trwającej dłużej niż 1 dzień (nie wliczając czasu transportu). Podstawą uznania reklamacji w ramach gwarancji jest kopia dowodu zakupu elektronarzędzia (faktura lub paragon).

Pytania do produktu
 • Czy GMS120 jest w stanie wykryć pręty zbrojeniowe?

  Tak, jest w stanie wykryć pręty zbrojeniowe, gdyż posiada m.in. tryb wykrywania metalu. Oprócz tego umożliwia także wykrywanie suchej zabudowy oraz wykrywanie przewodów pod napięciem.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy