Gwarancja

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
28,98
Cena brutto / 1 szt.

Wtyk prosty 16A 5P IP44 203-TLS/015-6 zaliczany jest do grupy akcesoriów elektrycznych niezbędnych większości profesjonalnych monterów, a używanych także przez domowych majsterkowiczów. Prezentowany model może być wykorzystywany do zakańczania przewodów w przedłużaczach bądź do wymiany oryginalnych, uszkodzonych wtyków w urządzeniach. Nasz sklep internetowy proponuje swoim klientom wtyki proste 16A 5P IP44 203-TLS/015-6 wyprodukowane przez PCE. Niezawodność, wysoka jakość, wytrzymałość i znakomite parametry użytkowe produktów sygnowanych tą marką są przez nas gwarantowane. Wtyk wykonano z plastiku i gumy. Produkt jest koloru czerwonego. Prąd znamionowy to 16A. Oferowany przez nas wariant ma cztery bolce oraz uziemienie. Stopień ochrony ustalono na poziomie IP44. Wtyk prosty 16A 5P IP44 203-TLS/015-6 jest dostępny za pośrednictwem naszego serwisu WWW na sztuki. Minimalna ilość niezbędna do realizacji zamówienia to raptem jedna sztuka prezentowanego produktu.

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Wtyczka przenośna 16A PCE SHARK

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane