Wiertarko-wkrętarka Hikoki DS18DSDL WPZ
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 2 254,59
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Hikoki
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Ilość biegów 2
  • Liczba akumulatorów 2
  • Linia produktowa Li-ion 18V
  • Masa [kg] 2.1
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Opakowanie walizka systemowa
  • Pojemność akumulatora [Ah] 5.0
  • Prędkość obrotowa [rpm] 1600
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Twardy moment obrotowy [Nm] 80
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Udar nie
  • Wymienna głowica nie
  • Kod produktu RR80173
  • Kod EAN 4966376311286
  • Kod producenta DS18DSDLWPZ
  • Dane producenta/dostawcy KOKI POLAND SP. Z O.O.
    Gdańska 28, 73-110, Stargard
    Polska
    PL-Sprzedaz@koki.eu
Zobacz również
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V DS18DSDLWPZ HiKOKI to poręczne i jednocześnie mocne urządzenie przeznaczone do wiercenia otworów i wkręcania wkrętów. Sprawdzi się przy obróbce drewna, stali i tworzyw sztucznych. Posiada mocny silnik, który w połączeniu z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym zapewnia efektywne działanie przy różnorodnych zastosowaniach. Dzięki ergonomicznej rękojeści i dobrze wyważonej konstrukcji obsługa narzędzia jest wygodna nawet przy dużych obciążeniach. Dodatkowo nad komfortem pracy w miejscach słabo oświetlonych czuwa wbudowana dioda LED, która doświetla obszar roboczy. Wkrętarka HiKOKI jest polecana profesjonalistom, ale też majsterkowiczom.
Charakterystyka produktu:
  • Wkrętarka zasilana wymiennym akumulatorem slajdowym, który pasuje także do innych narzędzi akumulatorowych HiKOKI w klasie napięcia 18V
  • Solidna aluminiowa konstrukcja efektywnie odprowadzająca ciepło
  • Nowoczesny silnik z chłodzeniem gwarantujący wysoką skuteczność przy każdym zadaniu
  • 22-stopniowa regulacja momentu obrotowego pozwalająca na prezycyjne wkręcanie wkrętów
  • Duża pojemność akumulatora 5,0Ah zapewniająca długi czas pracy
  • Dioda LED doświetlająca miejsce pracy
  • Wskaźnik naładowania akumulatora umożliwiający zaplanowanie pracy
Dane techniczne:
  • Napięcie akumulatora: 18V
  • Typ akumulatora: litowo-jonowy
  • Maksymalny moment obrotowy: 80Nm
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 1. bieg: 0-350obr./min, 2. bieg: 0-1600obr./min
  • Uchwyt: samozaciskowy uchwyt wiertarski: 13mm
  • Maksymalna średnica wiercenia w stali: 13mm
  • Maksymalny wymiar wkrętów do drewna: 8x100mm
  • Wkręt maszynowy: 6mm
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 65mm
  • Długość całkowita narzędzia: 226mm