Wiertarka stołowa Proma PTB-16B/230
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 1 990
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Proma
  • Maks. prędkość obrotowa [rpm] 2580
  • Masa [kg] 38
  • Moc [W] 450
  • Napięcie zasilania [V] 230
  • Średnica kolumny [mm] 60
  • Uchwyt wiertarski zębaty
  • Wymiary stołu (Dł. x Sz.) [mm] 198x198
  • Kod produktu RR3628
  • Kod EAN 8595105402009
  • Kod producenta 25333520
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Imadło kątowe Wolfcraft WF3415000
Imadło Proma SVP-150
Imadło krzyżowe Proma KS-100
Imadło krzyżowe Proma KS-150
Imadło SV-75 Proma SV-75
Imadło Proma SV-125
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310 Cena: 90 ,99 zł
Ścisk narożnikowy 65x70mm Topex 12A300
Czujnik zegarowy MADa 40 0-5/0.01 Kmitex G372-020
Charakterystyka produktu:
  • Podziałka określająca nachylenie obrotu
  • Posuw stołu
  • Plastikowa osłona
  • Wyłącznik magnetyczny
  • Przekładnia maszyny z tabelką określającą ilość obrotów
  • Możliwość umocowania urządzenia
  • Nastawianie głębokości wiercenia
  • Pochylenie stołu -/+ 45°
  • Łożyska radialne
Dane techniczne:
  • Napięcie 230V
  • Moc przyłączeniowa: 450W
  • Głowica-uchwyt: 3 - 16mm
  • Maksymalna średnica wiercenia: 16mm
  • Stożek wrzeciona II Mk
  • Wysięg wrzeciona (X): 127mm
  • Posuw wrzeciona: 60mm
  • Maksymalna odległość wrzeciona od stołu (h): 420mm
  • Maksymalna odległość wrzeciona od podstawy (H): 540mm
  • Wymiar stołu (axb): 198x198mm
  • Wymiar podstawy (AxB): 340x210mm
  • Średnica kolumny (D): 60mm
  • Ilość stopni regulacji obrotów: 12 stopni
  • Zakres obrotów: 210/280, 320/420, 500/540, 830/1290, 1350/1580, 2180/2580obr./min
  • Kształt kanaliku "T" 14
  • Całkowita wysokość (V): 840mm