Wiertarka stołowa Proma E-2020F/400
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 4 690
-22% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 4 689,99
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Proma
  • Maks. prędkość obrotowa [rpm] 3480
  • Masa [kg] 150
  • Moc [W] 1500
  • Napięcie zasilania [V] 400
  • Średnica kolumny [mm] 92
  • Średnica wiercenia w stali [mm] 32
  • Uchwyt wiertarski zębaty
  • Wymiary stołu (Dł. x Sz.) [mm] 425x475
  • Kod produktu RR3734
  • Kod EAN 8595105441206
  • Kod producenta 25402001
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Imadło kątowe Wolfcraft WF3415000
Imadło Proma SVP-150
Imadło krzyżowe Proma KS-100
Imadło krzyżowe Proma KS-150
Imadło SV-75 Proma SV-75
Imadło Proma SV-125
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310 Cena: 90 ,99 zł
Ścisk narożnikowy 65x70mm Topex 12A300
Czujnik zegarowy MADa 40 0-5/0.01 Kmitex G372-020
Charakterystyka produktu:
  • Posuw stołu
  • Podziałka określająca nachylenie obrotu
  • Wyłącznik magnetyczny
  • Plastikowa osłona
  • Przekładnia maszyny z tabelką określającą ilość obrotów
  • Możliwość wyboru kierunku obrotów P/L
  • Możliwość umocowania urządzenia
  • Nastawianie głębokości wiercenia
  • Obrót stołu
  • Łożyska radialne
  • Pochylenie stołu -/+ 45°
  • Oświetlenie
  • Łożysko dociskowe
  • Możliwość docisku wrzeciona
  • Obudowa silnika z aluminium
Dane techniczne:
  • Napięcie 400V
  • Moc przyłączeniowa 1500W
  • Głowica-uchwyt 5 - 20 mm
  • Maks. średnica wierc. 32 mm
  • Wysięg wrzeciona (X) 260 mm
  • Stożek wrzeciona IV Mk
  • Posuw wrzeciona 120 mm
  • Maks. odl. wrze od pod.(H) 1100 mm
  • Maks. odl. wrz. od st.(h) 595 mm
  • Wymiar podstawy (AxB) 580x450 mm
  • Wymiar stołu (axb) 425x475 mm
  • Średnica kolumny (D) 92
  • Zakres obrotów min. 120/200, 250/360, 400/450, 950/1280, 1520/1840, 2440/3480
  • Ilość stopni reg. obrot. 12 st.
  • Kształt kanaliku "T" 16
  • Całkowita wysokość (V) 1730 mm