Wiertarka stołowa BZ-25B/400 Proma BZ-25B/400
Ilość
Dostępne: 4 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Proma
  • Maks. prędkość obrotowa [rpm] 2150
  • Masa [kg] 140
  • Moc [W] 1100
  • Odległość osi wrzeciona od kolumny [mm] 240
  • Średnica kolumny [mm] 85
  • Średnica wiercenia w stali [mm] 25
  • Uchwyt wiertarski zębaty
  • Wymiary stołu (Dł. x Sz.) [mm] 280x300
  • Kod produktu RR3737
  • Kod EAN 8595105412114
  • Kod producenta 25004128
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Imadło kątowe Wolfcraft WF3415000
Imadło Proma SVP-150
Imadło krzyżowe Proma KS-100
Imadło krzyżowe Proma KS-150
Imadło SV-75 Proma SV-75
Imadło Proma SV-125
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310 Cena: 90 ,99 zł
Ścisk narożnikowy 65x70mm Topex 12A300
Czujnik zegarowy MADa 40 0-5/0.01 Kmitex G372-020
Charakterystyka produktu:
  • Silnik sześciobiegunowy dużej mocy
  • Dodatkowy wyłącznik do automatycznej zmiany obrotów wrzeciona podczas narzynania
  • Przedłużony skok ramienia
  • Łatwa regulacja wysokości roboczej
Dane techniczne:
  • Napięcie 400 V
  • Moc przyłączeniowa 1100W
  • Maks. średnica wiercenia 25 mm
  • Skok wrzeciona 125 mm
  • Gwintowanie do: M14 mm
  • Odległość wrz. od kolumny 240 mm
  • Odległość wrz. od podłogi 630 mm
  • Odległość wrz. od stołu 367 mm
  • Pochylenie stołu 45 st. +/- mm
  • Stożek wrzeciona III Mk
  • Zmiana obrotów paskiem klinowym
  • Zakres obrotów 290 - 2150 obr./min.
  • Ilość stopni prędkości 5
  • Średnica kolumny 85 mm
  • Wymiar stołu 280x300 mm
  • Rozmiar podstawy 590x375 mm
  • Całkowita wysokość 1127 mm