Gwarancja

dostawa
wysyłka
>12 dni
95,99
Cena brutto / 1 szt.
95,99 Cena brutto / 1 szt.

Walizka narzędziowa HD Case Carbo Patrol ELEKTROHDCARCZAPG001 jest przeznaczona do przenoszenia/przechowywania zarówno małych, jak i większych elektronarzędzi. Model HD Case Carbo cechuje się trwałą konstrukcją, którą wzmacniają żebra znajdujące się w pokrywach. We wnętrzu pojemnika umieszczono stalową płytę oraz warstwę ochronną z pianki, dzięki czemu narzędzia są lepiej zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią także regulowane pasy, które zapobiegają przesuwaniu się zawartości podczas transportu. Walizkę wyposażono również w praktyczne organizery Expert, które znajdują się po obu stronach. Można w nich przechowywać drobne akcesoria i osprzęt. Organizery posiadają poliwęglanowe pokrywy. Udogodnieniem jest także wygodna rączka.

Charakterystyka produktu:

  • Trwała konstrukcja, wzmocniona żebrowaniem
  • Gąbka ochronna zabezpiecza narzędzia przed uszkodzeniem
  • Regulowane pasy zapobiegają przesuwaniu się zawartości
  • Wytrzymała rączka zapewnia wygodne przenoszenie
  • Organizery umożliwiają przechowywanie akcesoriów i osprzętu
  • Poliwęglanowe pokrywy organizerów cechują się wysoką wytrzymałością

Dane techniczne:

  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 600x240x380mm

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Walizka narzędziowa Patrol HD Case Carbo

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Pytania do produktu
  • Czym się różni walizka HD Case Carbo od walizki HD Case?

    Walizki posiadają identyczną konstrukcją. Jedyną różnicą jest materiał, z którego wykonano pokrywy organizerów. W HD Case to plastik, a w HD Case Carbo poliwęglan, który cechuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane