Ukośnica Ryobi EMS305RG
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 1 799
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Ryobi
  • 2 w 1 nie
  • Długość cięcia przy 90° [mm] 300
  • Hamulec tarczy tnącej nie
  • Masa [kg] 20.7
  • Moc [W] 2200
  • Posuw tak
  • Prędkość obrotowa [rpm] 5000
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Średnica otworu piły [mm] 30
  • Średnica tarczy [mm] 305
  • Typ zasilania elektryczne
  • Wskaźnik linii cięcia tak
  • Wysokość cięcia przy 90° [mm] 110
  • Kod produktu RR77996
  • Kod EAN 4892210149619
  • Kod producenta 5133002861
  • Dane producenta/dostawcy Techtronic Industries GmbH
    Max-Eyth-Straße 1ß, 71364, Winnenden
    Niemcy
    kontakt@ryobitools.eu
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Ukośnica z posuwem zapewnia sprawne cięcie rozmaitych elementów
  • Dioda LED doświetla obszar roboczy
  • Laser wskazuje linię cięcia dla większej dokładności
  • Laser i dioda są włączane za pomocą osobnych przycisków
  • Czytelne podziałki kątowe ułatwiają przygotowanie pilarki do danego cięcia
  • Podpórki boczne i zacisk zapewniają stabilne ułożenie ciętego elementu
  • Posuw zwiększa zakres cięcia
  • Aluminiowa podstawa gwarantuje stabilność
  • Osłona tarczy zwiększa bezpieczeństwo pracy
  • Worek na pył pozwala pracować w czystych i bezpiecznych warunkach
Dane techniczne:
  • Zasilanie: sieciowe
  • Moc: 2200W
  • Średnica tarczy tnącej: 305mm
  • Średnica otworu tarczy: 30mm
  • Prędkość bez obciążenia: 5000 obr./min
  • Ukos 0° x skos 0°: 110x300mm
  • Ukos 0° x skos 45°: 70x300mm
  • Ukos 45° (w lewo) x skos 0°: 110x210mm
  • Ukos 45° (w prawo) x skos 0°: 110x210mm
  • Ukos 45° (w lewo) x skos 45°: 70x210mm
  • Ukos 45° (w prawo) x skos 45°: 70x210mm
  • Masa: 20.7kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Tarcza TCT 305x30mm, 48 zębów