Ukośnica Evolution EVO-R255SMS-DBP
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 1 968
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Evolution
  • 2 w 1 nie
  • Długość cięcia przy 45° [mm] 212
  • Długość cięcia przy 90° [mm] 300
  • Hamulec tarczy tnącej nie
  • Masa [kg] 17.1
  • Moc [W] 2000
  • Posuw tak
  • Prędkość obrotowa [rpm] 2600
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Średnica otworu piły [mm] 25.4
  • Średnica tarczy [mm] 255
  • Typ zasilania elektryczne
  • Wskaźnik linii cięcia tak
  • Wysokość cięcia przy 90° [mm] 90
  • Kod produktu RR115633
  • Kod EAN 0849713090706
  • Kod producenta EVO-R255SMS-DBP
  • Dane producenta/dostawcy Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
    , 43-382, Bielsko-Biała
    Polska
    sklep@fnglob.pl
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Możliwość odchylania głowicy i talerza obrotowego oraz blokada 0-45°
  • Duża długość cięcia do obróbki większych materiałów
  • Łagodny rozruch zwiększa komfort prowadzenia działań
  • Blokada wrzeciona usprawnia wymianę tarcz
  • Prowadnice w zestawie zwiększają funkcjonalność urządzenia
  • Technologia RAGE dla czystego cięcia bez przypaleń
Dane techniczne:
  • Moc: 2000W
  • Napięcie: 230V
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 2600/min
  • Maks. grubość ścianki ciętego profilu: 3mm
  • Maks. zdolność cięcia 0°: 300x80mm
  • Maks. zdolność cięcia 45° pod kątem: 212x80mm
  • Maks. zdolność cięcia 45° ukośnie: 300x46mm
  • Maks. grubość ciętej blachy: 6mm
  • Średnica tarczy: 255mm
  • Średnica otworu tarczy: 25,4mm
  • Grubość tarczy: 2mm
  • Liczba zębów: 28z
  • Klasa lasera: II
  • Źródło wiązki lasera: dioda
  • Moc lasera: <1mW
  • Długość wiązki lasera: 650nm
  • Poziom hałasu przy obciążeniu: 1099dB(A)
  • Poziom hałasu bez obciążenia: 96,9dB(A)
  • Poziom wibracji przy obciążeniu: 3,463m/s²
  • Wymiary: 740x705x460mm
  • Masa: 17,1kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Klucz imbusowy (M6 & M5)
  • Głowica tnąca wielozadaniowej piła ukośna z prowadnicami EVOLUTION R255 DB PLUS
  • Pokrętło blokujące
  • Wkręt samogwintujący
  • Element do blokowania kabla zasilającego
  • Element do nawijania kabla zasilającego
  • Wielozadaniowa tarcza Evolution 255 mm, 28 zębów