Ukośnica do stali Evolution EVO-S355MCS
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 5 571,90
-24% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 4 591,49
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Evolution
  • Masa [kg] 35
  • Moc [W] 2200
  • Prędkość obrotowa [rpm] 1550
  • Średnica otworu tarczy [mm] 25.4
  • Średnica tarczy [mm] 355
  • Typ tarczy tarcza zębata
  • Typ zasilania elektryczne
  • Kod produktu RR135852
  • Kod EAN 0849713097279
  • Kod producenta EVO-S355MCS
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Cięcie bez przypalenia materiału - możliwość spawania elementów od razu po cięciu
  • Zaciski w kształcie litery V - mocowanie dopasowane do kształtu ciętego profilu
  • Tylny zderzak - solidne podparcie obrabianego elementu
  • Osłona - większe bezpieczeństwo pracy i ograniczenie rozprzestrzeniania się wiórów
  • Solidna żeliwna podstawa - wysoka trwałość
  • Tylna podpora - stabilna pozycja ukośnicy przy różnych ustawieniach roboczych
Dane techniczne:
  • Zasilanie: sieciowe
  • Napięcie zasilania: 230V
  • Moc silnika: 2200W
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 1550 obr./min
  • Średnica tarczy: 355mm
  • Średnica otworu tarczy: 25,4mm
  • Grubość tarczy: 2,4mm
  • Liczba zębów: 66
  • Maksymalny wymiar ciętego profilu (ścianka 3mm 90°): 120x120 lub 100x165mm
  • Maksymalny wymiar ciętego profilu (ścianka 3mm 45°): 100x100 lub 100x110mm
  • Długość przewodu zasilającego: 3m
  • Wymiary urządzenia (długość x szerokość x wysokość): 410x530x310mm
  • Wymiary opakowania (długość x szerokość x wysokość): 450x760x584mm
  • Masa urządzenia: 35kg
  • Masa z opakowaniem: 40kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Tarcza do cięcia stali Evolution 355mm, 66 zębów
  • Dwustronny klucz imbusowy 5mm/8mm