Tokarka do obróbki drewna Proma DSL-1100V
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Kod produktu RR3592
  • Kod EAN 8595105403556
  • Kod producenta 25406144
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Dodaj akcesoria
4-szczękowy uchwyt nastawny do tokarek DSL-450/1000, DSL-1100V, DSK-1500 Proma 25330991
Czujnik zegarowy MADa 40 0-5/0.01 Kmitex G372-020
Czujnik zegarowy MDAa 60 0-10/0.01 Kmitex G372-060
Czujnik zegarowy MDAa 60 0-1/0.001 Kmitex G372-080
Diatest poziomy 40 +/- 0.8 0.01 Kmitex G393-020
Diatest pionowy 40 +/- 0.8 0.01 Kmitex G410-020
Diametr - sprawdzian średnic 2m Kmitex G425-020
Dane techniczne:
  • Napięcie 230V
  • Moc przyłączeniowa 550W
  • Długość toczenia 1100mm
  • Średnica toczenia 370mm
  • Stożek wrzeciona II
  • Tulejka konika II
  • Zakres obrotów 500-2000min-1
  • Ilość stopni prędkości 10
  • Masa 92kg
  • Rozmiar (DxSZxW) - 1560x470x1150mm