Dane techniczne:

  • Zakres pomiaru: 12 - 750 V V
  • Test połączeń: tak
  • Alarm wibracyjny: tak

Charakterystyka: Cyfrowy tester napięcia z załączaniem obwodu obciążenia, wskazaniem kolejności faz, oświetleniem punktu pomiarowego i alarmem wibracyjnym DUSPOL expert DUSPOL expert jest testerem napięcia, który został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z nowym, międzynarodowym standardem dotyczącym testerów napięcia IEC/EN 61243-3 (DIN VDE 0682-401).Urządzenie wskazuje napięcia stałe i zmienne (DC i AC) przy pomocy wysokokontrastowych diod świecących (LED). Napięcie jest wskazywane na poziomach 12,24,50,120, 230,400 i 750V. Można dokonywać testów polaryzacji przy napięciu stałym (DC) i jednobiegunowych testów fazy przy napięciu zmiennym (AC). DUSPOL expert wyposażony jest w specjalną funkcję do sprawdzania ciągłości przewodów i testowania półprzewodników do 90 k .oraz funkcję do testowania sekwencji faz trójfazowej sieci (wyświetlacz LC). Testy ciągłości i testy półprzewodników są dokonywane zarówno przez wizualizację wysokokontrastowymi diodami (LED), jak i poprzez sygnał akustyczny. Bardzo jasna dioda luminescencyjna (LED) precyzyjnie oświetla punkt pomiarowy w przypadku nie wystarczającego oświetlenia. Zamknięcie obwodu obciążenia możliwe jest dzięki dwóm membranowym przyciskom.Wówczas punkt pomiarowy ładowany jest maksymalnym prądem testującym Is < 200 mA w celu zdławienia napięć indukcyjnych i pojemnościowych. Po naciśnieciu dwóch przycisków membranowych włączany jest silnik wibratora. Moc wibracji wzrasta proporcjonalnie do mierzonego napięcia, przez co wskazuje jego poziom. Zasilanie zapewniają dwie 1,5 V mikrobaterie. Test napięcia może być przeprowadzony nawet gdy baterie są rozładowane lub wyjęte. Odporność urządzenia na zapylenie i zamoczenie odpowiada klasie ochrony IP 64.Przyrząd może być zatem stosowany na zewnątrz,przy deszczowej pogodzie.

Dane techniczne:

Odczyt LED/ LCD
Zakres Pomiarowy AC/DC 1,5 - 750 V
Test Połączeń 12 - 750 V
Wirowanie Faz Tak/ LCD
Kontrola Napięcia faz. Tak LCD
Kontrola Polaryzacji Tak/ LED
Pomiar załączany przyciskami Tak Is = 200 mA
Alarm wibracyjny Tak
Podświetlenie punktu pomiaru Tak LED
Stopień Ochrony IP 64

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Tester napięcia DUSPOL expert Benning

Przyrząd niezbędny dla każdego elektryka.Szczególnie podoba mi się w nim opcja podświetlania pomiaru oraz kontrola kolejności faz.Polecam!
Ocena łączna: 4,7
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (4,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Tester wygodny w uzyciu. Solidnie wykonany. Polecam
Ocena łączna: 4,2
Cena a jakość: (4,0)
Dokładność pomiaru: (4,0)
Trwałość: (4,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Długi czas oczekiwania na materiał i na fakturę.
Ocena łączna: 4,9
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
polecam
Ocena łączna: 4,9
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna)

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane