Przeglądaj produkty Telwin według kategorii:

Bestsellery Telwin

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Telwin. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Prostownik DYNAMIC 420 marki Telwin przeznaczony do ładowania 12 i 24 woltowych akumulatorów kwasowych posiadający funkcję rozruchu. Umożliwia rozruch samochodów z silnikami benzynowymi oraz diesla (w tym vanów, lekkich ciężarówek i traktorów).

Zobacz produkt
Ocena:

Spawarka inwertorowa FORCE 165 będzie dobrym zakupem dla hobbystów dokonujących napraw w przydomowym warsztacie. Sprzęt marki Telwin pozwala spawać metodą MMA oraz metodą TIG.

Zobacz produkt

Promocje Telwin

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-27%
62 PLN 45 PLN

Polecane kategorie Telwin

Artykuły o narzędziach Telwin

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Telwin. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Telwin, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Telwin, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.

Nowości Telwin

Najnowsze narzędzia Telwin w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Telwin. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Prostownik DYNAMIC 520 Telwin to 2-funkcyjne urządzenie umożliwiające ładowanie 12- i 24-woltowych akumulatorów kwasowych oraz rozruch samochodów z silnikami benzynowymi i diesla (w tym vanów, lekkich ciężarówek i traktorów). Prostownik posiada 4 poziomy ładowania, miernik prądu, regulację czasu szybkiego ładowania i zabezpieczenie przeciw zwarciu biegunów, przeciążeniu i odwrotnej biegunowości.

Zobacz produkt

Inwertorowy półautomat spawalniczy MAXIMA 190 SYNERGIC Telwin to funkcjonalne i wygodne w obsłudze urządzenie, które umożliwia spawanie metodą MIG-MAG, spawanie technologią lutospawania i spawanie metodą FLUX. Posiada m.in. automatyczny układ kontroli łuku spawalniczego, zabezpieczenie przed przeciążeniem, wentylator i 2-rolkowy podajnik drutu.

Zobacz produkt

Drut spawalniczy MIG samoosłonowy Telwin na szpuli z tworzywa sztucznego. Drut o średnicy 0,8mm i masie 4,5kg.

Zobacz produkt

Narzędzia Telwin

Wszystkie narzędzia marki Telwin dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Telwin

Osprzęt Telwin cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
21ofert od42.00PLN do3759.00PLN
1 235 PLN
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro

Napięcie zasilania: 230 V Minimalny prąd spawania: 20 A Maksymalny prąd spawania: 170 A Średnica drutu: 0,6 / 0,8 / 1 / 1,2 mm Masa: 9,9 kg

1 925 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
42 PLN
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
62 PLN 45 PLN
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
259 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 029 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro

Minimalny prąd spawania: 5 A Maksymalny prąd spawania: 150 A Max średnica elektrody: 4 mm Masa: 5,5 kg

842 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
769 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 399 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
64 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
499 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni

Napięcie zasilania: 230 V Minimalny prąd spawania: 30 A Maksymalny prąd spawania: 160 A Średnica drutu: 0,6 / 0,8 mm Masa: 37 kg

1 907 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
649 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni

Napięcie zasilania: 230 V Minimalny prąd spawania: 30 A Maksymalny prąd spawania: 170 A Średnica drutu: 0,6 / 0,8 mm Masa: 38 kg

2 149 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni

Napięcie zasilania: 400 V Minimalny prąd spawania: 105 A Maksymalny prąd spawania: 160 A Masa: 44 kg

3 759 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 2