Taśmy do przecinarek

Zastosowane filtry (0)

65 ofert od 48.99 PLN do 619.49 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1 2 ... 3

Taśmy do przecinarek

Wielu profesjonalistów w swoim fachu wykorzystuje piły taśmowe. Aby skompletować pełny sprzęt należy zakupić piłę i taśmę do odpowiedniego surowca, który ma zostać obrobiony. W naszym sklepie narzedzia.pl znajdziesz różne rodzaje przecinarek taśmowych, ale i tarcz. Tylko dobrze skompletowane komponenty, są w stanie zapewnić prawidłową obróbkę materiału, bez generowania strat. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości sprzętów, to dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz produkty pochodzące od jednych z lepszych producentów na rynku.

Pilarki taśmowe – jakie taśmy?

Prezentujemy taśmy do cięcia różnych surowców – do drewna, metalu i nie tylko. Każda z nich ma więc inne zastosowanie i powinno być ono zawsze brane pod uwagę podczas kompletowania piły i taśmy. Na co powinno się zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniej taśmy do przecinarki?

  • Surowiec – jeden z ważniejszych aspektów, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę. Wybrane produkty w naszym asortymencie skierowane są drewna, a niektóre do metalu i plastiku. Nie ma sensu wybierania taśmy do metalu do obrabiania drewna. Takie wyjście wygeneruje tylko niepotrzebne straty. Dodatkowo bardzo ważne jest czy dana taśma będzie wykorzystywana do stali konstrukcyjnej, czy innego rodzaju. W tym przypadku chodzi o twardość materiału – im twardszy jest dany materiał, tym niższa powinna być prędkość przesuwu.

  • Rozmiar taśmy – kolejna bardzo ważna rzecz. W naszej ofercie prezentujemy różne rozmiary taśm do drewna i metalu. Aspekt ten jest ważny w kontekście modelu przecinarek taśmowych. Należy wziąć pod uwagę nie tylko grubość taśmy, ale również jej szerokość i długość. Wybierając za krótką lub za długą taśmę, użytkownik może narazić się na niebezpieczeństwo.

  • Sprawność przecinarki – nie ma sensu kupowanie najlepszej taśmy tnącej do starego urządzenia. Korzystanie z najlepszych taśm na starej pile taśmowej nie doprowadzi do tego, że praca będzie wykonana efektywnie. Najlepiej wcześniej przeprowadzić konserwacje urządzenia a dopiero później kupować najlepsze akcesoria w postaci taśm. Podczas konserwacji najważniejsze jest sprawdzenie kostek prowadzących i szczotek do wiórów.

  • Jakość taśm – oferowane przez nasz sklep taśmy, sprawiają że praca jest efektywna. Zawsze jednak zanim podejmiesz decyzję o zakupie sprawdź, czy ta konkretna taśma jest dobra dla surowca, który ma być poddany obróbce. Produkty, które prezentujemy wykonane są z różnych surowców, rozstaw zębów również jest różnorodny. Jedno jest jednak pewne – jeśli zależy Ci na trwałeś taśmie, od sprawdzonego producenta, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na stronie.

Taśmy do przecinarek taśmowych – jakie rodzaje znajdziesz w sklepie narzedzia.pl?

Nasza oferta bogata jest w różne rodzaje produktów do przecinarek taśmowych. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci taki produkt, jakiego poszukujesz.

  • Taśma tnąca do drewna – prezentujemy różne rodzaje taśm tnących do drewna. Znajdziesz tu rozmaite szerokości, grubości i długości. Dzięki temu bez problemu dobierzesz odpowiedni rodzaj akcesorium do wykonywanej pracy.

  • Taśma tnąca do metalu – w tym przypadku także masz duży wybór produktów. Zanim zdecydujesz się, na którykolwiek z nich sprawdź, ile dana taśma posiada zębów, jaką ma szerokość, długość i grubość. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie wygodną i bezpieczną pracę. Prezentujemy modele ze stali szybkotnącej, stali węglowej i wielu innych materiałów.

  • Brzeszczoty – dedykujemy różne rodzaje brzeszczotów – do materiałów żelaznych i nieżelaznych, a także do drewna. Niektóre z prezentowanych modeli przeznaczone są do konkretnego modelu przecinarki.

  • Taśma tnąca do plastiku – w naszym sklepie oferujemy również taśmy do plastiku, ale i jednocześnie do metali nieżelaznych, stali nierdzewnej i stali miękkiej.

Prezentujemy bardzo szeroką ofertę, dzięki której znajdziesz taśmy do cięcia profili, rur, a także drewna i plastiku.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sklep narzedzia.pl specjalizuje się w sprzedaży narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych przez amatorów i profesjonalistów. Każdy producent, z którym współpracujemy, posiada główny cel – zaspokojenie potrzeb i oczekiwań swoich klientów przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prezentowanego sprzętu, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która chętnie odpowie na każde zadane pytanie. Dołącz do grona zadowolonych klientów sklepu narzedzia.pl!