Gwarancja

ROMANIK COLLECTION - najbardziej prestiżowa produkcja firmy ROMANIK, w której znajduje się wybrany asortyment dla grup zawodowych z takich branż jak: ogrodnictwo, budownictwo, leśnictwo. Zastosowane materiały spełniają oczekiwania pod względem uzyskania odpowiednich parametrów jakościowych w produkcji:
- stal odporna na ścieranie, sprężysta i samoostrząca się, zabezpieczona powłoką galwaniczną (cynk), dzięki której jest odporna na korozję.
- drewno akacjowe użyte do produkcji trzonów to unikalny gatunek o naturalnie żółtawej barwie, posiadający wybitną zdolność tłumienia drgań, charakteryzujący się znaczną wytrzymałością i odpornością na złamania. Nie jest wrażliwy na różnice temperatur i wilgotności, eliminując w ten sposób zjawisko luzowania się trzonów. Jest nadzwyczaj wygodny w użytkowaniu i przyjazny w kontakcie z dłonią.  Trwałe oznakowanie w części metalowej – logo producenta z datą produkcji – nie pozostawia wątpliwości co do pochodzenia produktów. Doskonałe wzornictwo tej serii w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem firmy, sprawia że narzędzia te są perfekcyjnie dopracowane.

Dane techniczne:

  • Długość szpadla 290 mm
  • Szerokość szpadla 200mm 
  • Masa 2,00 kg
Opinie Klientów - Szpadel Romanik DY MET 75 1R
andrzej kawka

Produkt polskiej produkcji solidnie i estetycznie wykonany.Polecam.

Czy ta opinia jest pomocna?
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja obejmuje wady fizyczne urządzenia, tj. materiałowe lub montażowe.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy