Dane techniczne:

 • Moc: 900 W
 • Powierzchnia szlifowania: 250 mm
 • Max prędkość taśmy: 3000 1/min
 • Masa: 4 kg
 • Długość taśmy: 620 mm
 • Szerokość taśmy: 40 mm
 • Regulacja obrotów: tak
 • Walizka transportowa: nie

Wyposażenie podstawowe:

 • szlifierkę taśmową do rur
 • 2 szczotki węglowe
 • taśmę szlifierską (40 x 620 mm)
 • instrukcja obsługi

Gwarancja

 • 2/3 lata*
Wysyłka powyżej 12 dni
Wysyłka gratis
799 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Zamów telefonicznie
Kup na raty
eRaty Raty Santander

Charakterystyka produktu:

Model MSW-POL900S (moc 900 W) to wszechstronne elektronarzędzie, które powstało z myślą o profesjonalnej obróbce metali. Szlifierka taśmowa do rur umożliwia zgrubne szlifowanie, czyszczenie oraz odrdzewianie. Po zamontowaniu odpowiedniej taśmy (np. z włókniny), sprawdzi się również w polerowaniu oraz satynowaniu. Sprzęt marki MSW nadaje się do szlifowania połączeń spawanych innych elementów (tj. zaokrąglone rury – O od 10 do 250 mm).
Ręczna szlifierka taśmowa do spoin pachwinowych MSW-POL900S – cechy

Bezstopniowa regulacja prędkości pozwala uzyskać optymalne rezultaty szlifowania. Za pomocą jednego tylko pokrętła można ustawić szybkość rolek w zakresie od 700 do 3000 obr./min i dostosować ją do rodzaju oraz struktury obrabianego materiału.

Szlifowanie połączeń spawanych wymaga sprzętu wyróżniającego się dużą precyzją oraz wydajnością. Właśnie taka jest oferowana szlifierka taśmowa do rur. Umożliwia ona pracę ze spoinami czołowymi, brzeżnymi, otworowymi i punktowymi. Sprawdzi się jako szlifierka do spoin pachwinowych.

Dodatkowy uchwyt ułatwia równomierne rozłożenie siły. Pomocnicza rączka znajduje się bezpośrednio nad taśmą, dlatego w prosty sposób kontroluje się nacisk pasów szlifierskich na obrabiany materiał. Takie rozwiązanie podnosi komfort pracy, niezależnie od przyjętej pozycji.

Osłona (wzdłuż taśmy) chroni operatora przed ewentualnymi odpryskami. W razie potrzeby tarczę łatwo zdemontować i powtórnie zamontować. To praktyczne, konstrukcyjne rozwiązanie sprawia, że taśmowa szlifierka ręczna umożliwia nie tylko wygodną, ale również bezpieczną pracę.

Wymiana taśmy przebiega szybko i sprawnie. Model MSW-POL900S obsługuje wszystkie pasy szlifierskie (dowolnej marki) o wymiarach 40 x 620 mm. Jednak najlepiej sprawdzi się w zestawianiu z taśmą szlifierską (np. z włókniny lub tlenku cyrkonu) sygnowaną logiem MSW.

Szlifierka taśmowa do rur jest wydajnym urządzeniem (900 W), nadającym się zarówno do profesjonalnych prac monterskich oraz naprawczych, jak i hobbystycznego majsterkowania. Obróbka stali szlachetnej, szlifowanie rur i spoin pachwinowych to tylko niektóre z możliwości modelu MSW-POL900S. Oferowane elektronarzędzie to doskonała szlifierka do spawów. Sprzęt marki MSW ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dlatego sprawdzi się podczas czyszczenia, odrdzewiania lub polerowania rur.

Dane techniczne:

Model MSW-POL900S

Nr katalogowy 6044

Stan artykułu Nowy

Moc 900 W

Prędkość (bez obciążenia) 700 - 3000 obr. / min

Średnica rury 10 - 250 mm

Wymiary taśmy 40 x 620 mm

Wymiary (DxSxW) 61 x 14,50 x 17 cm

Waga 4 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW) 72,50 x 16 x 18,50 cm

Waga wysyłki 5 kg

Wyposażenie podstawowe:

 • szlifierkę taśmową do rur
 • 2 szczotki węglowe
 • taśmę szlifierską (40 x 620 mm)
 • instrukcja obsługi
Ten produkt oglądasz
MSW Motor Technics
Makita
Milwaukee
Bosch
Szlifierka taśmowa do rur MSW Motor Technics MSW-POL900S Szlifierka taśmowa Makita 9403 Szlifierka taśmowa Milwaukee BS 100 LE Szlifierka taśmowa Bosch GRB 14 CE

Szlifierka taśmowa do rur MSW Motor Technics MSW-POL900S

Szlifierka taśmowa Makita 9403

Szlifierka taśmowa Milwaukee BS 100 LE

Szlifierka taśmowa Bosch GRB 14 CE

799 PLN 1 297 PLN 3 099 PLN
Opinie klientów:
4,7
Regulacja obrotów: tak nie tak tak
Walizka transportowa: nie nie nie tak
Opinie Klientów - Szlifierka taśmowa do rur MSW Motor Technics MSW-POL900S
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

W przypadku zakupu dokonanego na firmę obowiązuje 2-letnia gwarancja. W przypadku zakupu dokonanego przez osobę fizyczną obowiązuje 3-letnia gwarancja, licząc od dnia zakupu towaru. Części składowe urządzenia podlegające ograniczonej gwarancji: 6 miesięcy na włączniki i przełączniki, pokrętła, stopki/nóżki w urządzeniach, akumulatory, zasilacze, ładowarki, uchwyty spawalnicze, uchwyty do cięcia plazmą, ostrza krajalnic; 12 miesięcy na piloty ręczne i nożne

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy