Dane techniczne:

  • Typ zasilania: elektryczne
  • Moc: 710 W
  • Prędkość obrotowa: 12000 / 28000 rpm
  • Regulacja obrotów: tak
  • Średnica tulei zaciskowej: 6 mm
  • Max średnica ściernicy: 25 mm
  • Walizka transportowa: nie
  • Masa: 2 kg

Gwarancja

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
316,99
Cena brutto / 1 szt.
Szlifierka Graphite 59G071 Graphite59G071
316,99zł Cena brutto / 1 szt.

Kup teraz, zapłać później

eRaty Santander

Profesjonalna szlifierka prosta GRAPHITE (nr ref. 59G071) z silnikiem o mocy 710W, przeznaczona do precyzyjnego szlifowania i polerowania materiałów o zróżnicowanej strukturze i twardości. Szczególnie pomocna podczas szlifowania materiałów po spawaniu. Maksymalna średnica tarczy wynosi 125 mm. Urządzenie dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz dokładnemu wyważeniu zapewnia wysoki komfort pracy. Wydłużone wrzeciono pozwala na dostęp do wąskich przestrzeni. Szlifierka dla bezpieczeństwa została wyposażona w blokadę przypadkowego włączenia, ponadto wrzeciono osadzono w obudowie ze stopu aluminium. Odpowiednie rozmieszczenie otworów wentylacyjnych zabezpiecza przed przegrzaniem silnika. Urządzenie posiada funkcję płynnej regulacji obrotów. Prędkość obrotowa głowicy wynosi od 12000 do 28000 obrotów na minutę. Istnieje możliwość samodzielnej wymiany zużytych szczotek węglowych. W zestawie ze szlifierką znajdują się klucze montażowe. Zgodność z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

Dane techniczne:

  • Ilość sztuk w zestawie lub opakowaniu: 1szt
  • Materiał opakowania: karton
  • Moc: 710W
  • Natężenie dźwięku: 96.63dB
  • Gwarancja: Tak
  • 2-letnia gwarancja: Tak
  • Minimalna ilość obrotów na minutę: 12000rpm
  • Maksymalna ilość obrotów na minutę: 28000rpm
  • Napięcie zasilania: 230V~50HzV
  • Regulacja obrotów: Tak
  • Średnica tulei zaciskowej: 6 mm
  • Maksymalna średnica ściernic: 25mm

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Szlifierka Graphite 59G071

Urządzenie całkiem w porządku jak na swoją cenę. Przeszła testy przy szlifowaniu elementów stalowych płotu we własnym garażu. Przeważnie kupuje markowe sprzęty z serii Proffesional. I nie raz mnie zawiodły. Ten puki co działa. Używam go z frezami do metalu i z czystym sumieniem polecam
Ocena łączna: 5,0
Jakość szlifowania: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka wykonania: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Gwarancja
Gwarancja

Producent udziela 3-letniej gwarancji bez rejestracji dla firm i osób fizycznych na elektronarzędzia, akumulatory i ładowarki. Gwarancja obejmuje tylko wady fizyczne tkwiące w urządzeniu, tj. materiałowe lub montażowe.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane