Strugarko-grubościówka Proma RHPO-260/400
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 4 900
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Proma
  • Masa [kg] 87
  • Moc [W] 1800
  • Prędkość obrotowa [rpm] 6700
  • Kod produktu RR121491
  • Kod EAN 8595105427118
  • Kod producenta 25800260
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Możliwość pracy z twardym i miękkim drewnem poszerza zakres zastosowań
  • Doskonałe wyniki zarówno w działaniach amatorskich, jak i profesjonalnych
  • Regulacja parametrów pracy umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zadań
  • Mocna konstrukcja i 2 noże na wałku zapewniają bezawaryjną, wydajną pracę
  • Zintegrowany system odsysania pyłu pozwala zachować większą czystość na miejscu działań
  • Możliwość regulacji wysokości stołu zwiększa wygodę użytkowania
Dane techniczne:
  • Moc przyłączeniowa: 1800W
  • Napięcie: 400V
  • Prędkość skrawania: 7m/min
  • Ilość obrotów: 6700/min
  • Szerokość strugania: 260mm
  • Maksymalna grubość materiału (grubościówka): 5-150mm
  • Maksymalna grubość wióru (grubościówka): 2mm
  • Maksymalna grubość wióru (strugarka): 3mm
  • Maksymalna szerokość materiału (grubościówka): 254mm
  • Ilość noży: 2szt.
  • Rozmiar stołu: 480x250mm
  • Rozmiar stołu strugarki: 1050x260mm