Strugarka grubościówka Proma HP-250/3/400
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 7 400
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Proma
  • Masa [kg] 195
  • Moc [W] 2000
  • Prędkość obrotowa [rpm] 4000
  • Kod produktu RR72903
  • Kod EAN 8595105423271
  • Kod producenta 25000070
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Łatwo dostępny przełącznik start-stop do szybkiego uruchamiania i wyłączania strugarki
  • Przyłącze o średnicy 100mm do odsysania wiórów i pyłu przez urządzenie zasysające (odkurzacz)
  • Pokrętło do regulowania głębokości strugania w zakresie 0-5mm
  • Wytrzymały i niezawodny napęd
  • Automatyczny posuw materiału podczas pracy w trybie grubościówki
  • Maksymalne bezpieczeństwo operatora maszyny podczas obróbki materiałów
Dane techniczne:
  • Napięcie: 400V
  • Moc przyłączeniowa: 2000W
  • Średnica węża odsysającego: 100mm
  • Wymiary: 1150x530x950mm
  • Masa: 195 kg
a) strugarka
  • Szerokość strugania: 250mm
  • Max. wiór: 5mm
  • Ilość obrotów: 4000 obr./min
  • Ilość noży: 3szt.
  • Rozmiar noża: 250x30x 3mm
  • Średnica wałka z nożami: 75mm
  • Rozmiar stołu strugarki: 250x1050mm
  • Pochylenie listwy prowadzącej: 0-45°
b) grubościówka
  • Max. szerokość materiału: 250mm
  • Max. grubość materiału: 190mm
  • Max. grubość wiórów: 1mm
  • Prędkość skrawania: 4m/min.
  • Ilość obrotów: 4000obr./min
  • Średnica wałka napędowego: 32mm
  • Ilość noży: 3szt.
  • Rozmiar stołu: 600x 250mm