Wysyłka w ciągu 8-11 dni roboczych
Wysyłka gratis
579 PLN
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

57,90 PLN x 11

eRaty

Charakterystyka produktu:

  • Najważniejsze cechy produktu
  • Uniwersalny stół roboczy do ukośnic.
  • Cechy produktu:Solidny, podstawowy stół do ukośnic
  • Zgodny z piłami Bosch oraz konkurencji
  • Regulowana stopka do poziomowania

Dane techniczne:

  • Długość stołu roboczego z elementem wydłużającym: 2600mm
  • Wysokość stołu roboczego: 947mm
  • Wymiary stołu po złożeniu: 820mm
  • Masa: 19,6kg
Opinie Klientów - Stół do ukośnic Bosch GTA 2600

Wybrałem stół Boscha GTA 2600 aby pasował do mojej ukośnicy Bosch GCM 12SD ale poza tym, że ładnie wygląda to jest badziewie jakich mało za niemałe pieniądze i to dla profesjonalisty. Sam stół jest w miarę stabilny, ma ciekawie i szybko rozkładane nogi ale wysuwane stopki to jakieś nieporozumienie. Stopki nie trzymają płaszczyzny z piłą, po wysunięciu latają na wszystkie strony i nie da się tego ani wyregulować ani dobrze zablokować. Mocowanie jest tak zaprojektowane, że po jakimś czasie i o ładnym wyglądzie będzie można zapomnieć bo uchwyty wrzynają się w lakier i pozostają ślady po każdym przykręceniu. Ogranicznik długości również nie jest równoległy do piły i praktycznie uniemożliwia powtarzalność wymiarów. Do tego nie da się go obrócić czy odsunąć w szybki sposób aby najpierw wyrównać deskę z jednej strony potem go szybko przystawić dopchnąć deskę do przymiaru i dociąć ją na wymiar. Podpórki, które na zdjęciu wyglądają jak rolki są zrobione na stałe i rolkami nie są, to w zasadzie nie problem gdyby tylko były proste lub można było je wyregulować. Wszędzie w opisach przeczytałem: "Wymiary stołu po złożeniu: 820mm" co nie jest prawdą bo całość po złożeniu ma dużo, dużo więcej, niestety nie mam teraz tego zmierzonego ale na oko to będzie 120cm.
Krótko mówiąc jestem rozczarowany zakupem i nie polecam nawet amatorom, bo za cenę tego stołu można kupić dużo lepszy sprzęt, nawet niektóre marketówki oferują dużo więcej. Niestety nie było gdzie go obejrzeć przed zakupem w internecie bo z pewnością bym go nie kupił .

Czy ta opinia jest pomocna?
4 / 0
Ocena łączna: 3,4
Cena a jakość: (2,0)
Trwałość: (3,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Mam tan stół od kilku lat, był w zestawie z pilarką ukosową. Dziś nie wyobrażam sobie pracy bez niego, jedna nogę ma regulowaną wiec mozna go zawsze dobrze ustawic nawet na nierównym podłożu. Może nie ma rolek i nie jest tak kanciasty jak droższy model ale spelnia te same funkcję. Z zawodu jestem parkieciarzem i zakładam mnóstwo listew przypodlogowych, boczne wysuwane ramiona spisują sie do tego idealnie.

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 1
Ocena łączna: 4,0
Cena a jakość: (4,0)
Trwałość: (4,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)

Dość solidny i bardzo przenośny (szybko się rozkłada). W sumie żadna rewelacja, ale jak najbardziej nadaje się do pracy.

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 0

FUNKCJONALNY

Czy ta opinia jest pomocna?
1 / 2

Funkcjonalny

Czy ta opinia jest pomocna?
0 / 1
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja obejmuje wady fizyczne urządzenia, tj. materiałowe lub montażowe.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy