Gwarancja

Parcel Drop Box to nowoczesna skrzynka na paczki i listy. Zaprojektowana została z myślą o bezpiecznym sposobie odbioru przesyłek wyłącznie przez osoby uprawnione i bez konieczności obecności podczas dostawy. Jest to doskonały sposób odbioru zamówionych przesyłek dostarczonych przez pocztę czy kuriera. Nowatorski mechanizm only One Way Out firmy Keter oraz możliwość zamocowania dodatkowego zamka optymalnie zabezpieczą dostarczone przesyłki do czasu ich odbioru przez adresata. Prosta w montażu, odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i łatwa w utzrymaniu w czystości.

Dane techniczne:

  • Wymiary: 53x62x112cm
  • Masa: 14,4kg
  • Zawartość tworzywa z recyklingu w składzie: 80%
  • Kolor: grafit

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Skrzynia na paczki Keter 246958

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane